Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha én valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha én valakit meg akarok abálni?

Figyelt kérdés
barátnőm mondta ezt nekem hogy meg akar abálni engem és azt mondta hogy köze van az ágyhoz én persze egyből a szaxre gondoltam de utána el is vetettem ezt a gondolatot valaki ki tudná nekem pontosabban fejteni hogy mire célozhatott ezzel???
2014. jún. 3. 17:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem inkább zabálni .
2014. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem azt mondta nekem hogy a hétvégén engem megabál
2014. jún. 3. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:
AZ abálás az főzés :D Szalonnát abálják. Szóval meg akar főzni :D
2014. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

abálás

Élelmiszerek forráspont alatti vízben, puhítás vagy tartósítás céljából történő hőkezelése...

2014. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Abálni a szalonnát szokás, itt valamit félrehallottál.
2014. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi poénból szoktuk ezt mondani a haverok közt, ha ostorozza magát valamelyik, akkor mondja, h ma egész nap abáltam magam. :D:D:D
2014. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint meg akar engem főzni??? jelentheti a forróvizes fürdést amugy???? mert nekem mondott olyat is hogy szeretne velem együtt fürdeni
2014. jún. 3. 17:43
 8/13 A kérdező kommentje:
5# ezek szerint megakar csapkodni engem???
2014. jún. 3. 17:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a barátnődnél, az a biztos. Mielőtt elmenekülsz abban a tudatban, hogy pörkölt lesz belőled. :)
2014. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# kérdeztem tőle és azt mondta hogy nem mondja meg majd a hétvégén meg tudom
2014. jún. 3. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!