Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A következő szituáció történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő szituáció történt (lent) szerintetek félreérthette?

Figyelt kérdés
A lány barátom mondta hogy szerinte nem szépek a szemei mert hogy barnák, én erre mondtam hogy szerintem gyönyörűek a szemeid és adtam neki a homlokára egy puszit és megölelgettem.
2014. jún. 5. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből levette, hogy bejön neked. Azért viselkedik furcsán, mert te is bejössz neki és várja, hogy közeledj felé, vagy pedig azért, mert ő csak barátként gondol rád és próbálja tartani a távolságot.
2014. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki, és ezt bátorításként fogta fel, hogy várja, hogy újabb lépést tegyél :) Hajrá! Ahogy nézem, neked is tetszik ő.
2014. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 Ezt jobban meg sem írhattad volna! Kedves kérdező, minden látjuk, hogy Neked ez a lány igencsak elcsavarta a fejed, ezért nem is tudtál uralkodni magadon abban a szituációban. És én feltételezem, hogy ez neki is tetszett, ezért várja hogy folytatsd. Kérlek légy bátor, mi lányok elvárjuk az első lépéseket, és ebből a lépésedből valószínűleg még nem teljesen tiszta neki a dolog, ezért viselkedik furcsán. Ne hátrálj, mindig légy őszinte! :)
2014. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!