Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A következő szituáció történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő szituáció történt (lent) szerintetek félreérthette?

Figyelt kérdés
A lány barátom mondta hogy szerinte nem szépek a szemei mert hogy barnák, én erre mondtam hogy szerintem gyönyörűek a szemeid és adtam neki a homlokára egy puszit és megölelgettem.
2014. jún. 5. 08:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak mert azóta furán viselkedik velem..
2014. jún. 5. 08:18
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de én nem ölelgetem és puszilgatom a lánybarátaim. Az nem fér bele egy barátságba szerintem.

Szóval igen, félreérthette.


23/F

2014. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébiránt mit takar a furcsa viselkedése?
2014. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogy is mondjam.. nem tudom.. csak nem olyan megszokott a viselkedése velem szemben, mintha mindig várna valamire hogy lépek felé..
2014. jún. 5. 08:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő is azt mondta neked is szépek a szemeid és megpuszilta a bránered homlokát?:D
2014. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

Azért ő se a szeméremdombját puszilta meg...

Bár egy kicsit lehet túlzás volt, de gondolom csak vigasztalásnak, megnyugtatásnak szánta, hogy a lány elhigyje hogy nincs a szemeivel semmi baj.

Ha téged zavar, akkor mond el neki, hogy ez csak baráti ölelés volt, de szerintem lépjetek tovább, nem történt semmi olyan komoly dolog ami miatt ki kellene akadni :)

2014. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, bár én szeretem őt.. szóval nem csak megnyugtatáskép kapta a puszit meg az ölelést hanem szeretetből is.
2014. jún. 5. 08:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Szóval bejön neked?
2014. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mondhatni, nagyon aranyos lány, de leginkább a belső tulajdonságai és a mosolya ami elragadó és csodálatos és maga az egész egész lány olyan mint egy csoda
2014. jún. 5. 08:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy :) Tedd meg azt a lépést :)
2014. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!