Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok menstruáció folyamán is csinálni, vagy ilyen kényes undorodó típusúak vagytok f/l? L.

Figyelt kérdés
Szerintem nincs vele probléma elvi szinten.

2014. jún. 3. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megkívánjuk egymást, akkor igen. :)
2014. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, akkor csak én kapok valami jót. :) Aztán ha neki elmúlik majd kárpótlom.

18/f

2014. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Az aranyos. Nálunk pedig a kényeztetés van így, hogy akkor csak én tudok, viszont a szex az működik bármikor.
2014. jún. 3. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy "kényes undorodó" típus lennék, és a párom sem az, de úgy gondoljuk, hogy azt a pár napot ki lehet bírni. Ez közös döntés, szerencsére ebben is egyet értünk. Bár úgy sem erőltetné, na meg ugye a menstruáció nem jelenti azt, hogy ő sem kaphat valami finomságot. Ettől függetlenül, ha kettesben vagyunk én ki szoktam őt elégíteni. És nagyon jó érzés látni közben, hogy mennyire élvezi. Amikor elmúlik, utána pedig rendesen kárpótol. Szóval ez nem probléma nálunk. :)

L

2014. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csinálnám akkor is, de most nincs kivel :/


f

2014. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy mindennap szinte mert kanos a barátom.

L

2014. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csinálnám, csak nekem sincs kivel. Engem nem zavar a menzesz. 31/f.
2019. okt. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!