Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valami praktika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valami praktika?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulásra megyek. Holnap indulok és vasárnapig tart. Vasárnap fürdőbe is megyünk, de már barnás folyásom van, ami azt jelenti meh fog jönni. Ettem jó sok citromot, hogy eltoljam, de nem hiszem, hogx hatni fog. Ha megjönne tamponll használnom, de hogy kell, próbálgattam, az előző menzeszeimnél, de nem tudtam felnyomni, mert fájt.15/L

Szűz vagyok és még nem állt be a menstruációm.



2014. máj. 22. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írok.
2014. máj. 22. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Legkisebb tampon se? Esetleg intimbetét?
2014. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az az intim betét? Nem megy fel a tampon.
2014. máj. 22. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kihagyod a strandot és ennyi. Nem fog történni semmi. Mi az osztállyal szoktunk menni strandra és az is jön, akinek megvan és egyáltalán nem ciki. 18/L
2014. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lány vagy és nem tudod mi az hogy intibetét? szégyelld magad :D
2014. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!