Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti milyen viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen viselkedést vártok el egy 27 éves férfitől? Hogyan kellene hozzá állni a csajokhoz, viselkednie egy nővel? Gondolom nem úgy mint egy 15 éves.

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen érettebb a gondolkodása és legyen egyenes. Nem gáz, ha csak kalandozik, de azt tisztázza már a partnerrel is.
2014. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen határozott, aki tudja, hogy mit akar. Nőként kezeljen, ne csajként. Magára férfiként gondoljon, ne pasiként. Merjen udvarolni, vállalja a kockázatot. Legyen fantáziája mind a randizásban, mind a szexben.
2014. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első kettő lényegében leírta.


Legyen határozott, tudja, hogy mit akar. Legyen egyenes, ne játszadozzon mások érzéseivel, szerintem ennyi idősen abból már ki kéne nőni.

Tekintsen magára férfiként, engem pedig kezeljen nőként, ne egy kis fruskaként. (vagy csajként, ahogy te fogalmaztál)


Szerintem ennyi idősen a sok tinglitangli teljesen felesleges. (Nyilván a nő korától is függ..)


23N

2014. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!