Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt a csaj viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt a csaj viselkedést értitek?

Figyelt kérdés
Egy csaj egy buliban azt mondta, bejövök neki, és hogy lehetne több is köztünk, és majd beszélünk. Bejelöltem, beszéltünk egy nagyon keveset, de mindig rohadt későn válaszolt. Aztán egyszer rákérdeztem, és azt mondta hogy majd ír okvetlenül, mert bír engem, csak van valami elintézetlen ügye valakivel, de majd ír.. Most ezzel mit kezdjek? :s 19F
2014. máj. 20. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Hogy ne:D Komolytalan, és neveletlen. Intelligenciában sem állt az első sorba, mikor osztották:D


Kell egy ilyen neked?:D

2014. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisgyerek

megfutamodott

várj még, lehet előtte ki kell dobnia a pasiját....


szerintem hagyd a francba, ha fontos vagy neki akkor érdeklődik irántad, elvégre ő ajánlkozott fel..

2014. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent a későn válaszol? Hogy chat közben csak 5-10 percenként? Vagy hogy te írsz neki mondjuk este 8-kor, ő meg válaszol 11-kor?

Előbbi esetben sokakkal beszél egyszerre (komolytalan), utóbbiban pedig lehet nincs is a gépnél, mást csinál. Mondjuk néha felléphetne miattad is...

2014. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!