Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rondaként érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként érdemes ismerkedni jól sikerült fotóval neten keresztül?

Figyelt kérdés
Élőben nem vagyok valami matyóhímzés, de hála a jó minőségű végterméket produkáló selfie-s mobilok megjelenésének, sikerült egy olyan képet készíteni az arcberendezésemről, hogy nem is ismertem magamra, pedig még csak módosítva sem lett. Ha neten keresztül ismerkedek, érdemes ezt a produktumot használnom, vagy átverés, mert úgyis pofára esik szegény lány élőben?
2014. máj. 31. 19:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Szerinted egy sötét elme vagyok, szerintem meg te is az vagy. Vagy itt csak te szidhatsz mindenkit? Hm? Te kis Miss Egomán.
2014. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből, de te reagáltál az én véleményemre és én csak visszaadtam, de ha neked örömet szerez, akkor nyugodtan szívd a vérem, csak nemhogy beugrik
2014. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Én is csak a kommentjeidre reagáltam, szóval kvittek vagyunk te sötét.
2014. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
te nagyon hosztilis embernek tűnsz
2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Most színt vallok, Miss Egomán: Rohadtul idegesítenek azok az emberek, akik elájulnak egy-egy jól megválasztott szótól. Úgy tűnik, mintha ők maguk hülyék lennének, és ezért bálványozzák a nagydumásokat. De lényegében ezt el is ismerted, hiszen te írtad, hogy a nő támaszkodik a férfi észjárására=a nőnek nem lehet jó észjárása=minden nő hülye! Ebből, még ha pasi vagy, se fogsz jól kijönni! Akkor meg főleg nem, ha csaj vagy, mert akkor tul.képpen saját magad hülyézed le!
2014. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Kéretik a nőgyűlöletet, egoizmust és hímsovinizmust alábbhagyni, mert lassan nagyobb nézettsége lesz a kérdésemnek, mint Fókusz Plusznak és a végén még beperel az RTL emiatt...
2014. máj. 31. 20:35
 37/41 anonim ***** válasza:

a szöveget értelmezni is kell, nem csak elolvasni. Nem azt írtam, h az észjárására támaszkodik, hanem , h sokat segíthet! Tudod ez ég és föld! Nem állítottam, h bármelyik nem butább lenne a másiknál, viszont te nem tudod irányítani, értelmezni nem csak mások, de saját magad érzéseit sem.

Bár az is lehet, h ne magyar az anyanyelved, ezért a nagy félreértés. Leírjam más nyelven?

2014. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Angolul és németül is leírhatod. Ettől még sötét maradsz.
2014. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Halihó! Milyen nyelven integessek, hogy véget vethessünk a vitának? Mindenki hülye, Te is, Te is, meg én is.


Problem? :D

2014. máj. 31. 20:40
 40/41 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz vége, ha törölteted a kérdést.
2014. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!