Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rondaként érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként érdemes ismerkedni jól sikerült fotóval neten keresztül?

Figyelt kérdés
Élőben nem vagyok valami matyóhímzés, de hála a jó minőségű végterméket produkáló selfie-s mobilok megjelenésének, sikerült egy olyan képet készíteni az arcberendezésemről, hogy nem is ismertem magamra, pedig még csak módosítva sem lett. Ha neten keresztül ismerkedek, érdemes ezt a produktumot használnom, vagy átverés, mert úgyis pofára esik szegény lány élőben?
2014. máj. 31. 19:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
Jó dumájú ronda srcác= friendzone forever
2014. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Aki elég okos, annak a nagyduma sem nagyduma, ergó nem tűnik olyan kiemelkedő tulajdonságnak, mivel ő maga is képes a nagydumára.
2014. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
22-es: Vagy még az se!
2014. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Vigasztalni tudok, hallgatóságnak is jó vagyok, de férfinak eddig nem tudtak tekinteni, inkább csak havernak. Most hogy ez jel-e arra, hogy nem érem el a színvonalat, az jó kérdés.


Fordított esetben is meglepődnék, de én képes vagyok arra, amire sok ember nem: ha képen valamennyire szimpatikus és beszélgetünk sokat, akkor még ha csalós is a fotó, a kicsiny lelkivilága miatt megszépül a szememben.

2014. máj. 31. 20:13
 25/41 anonim ***** válasza:
hmm.. kár, h ennyire felszínesek vagytok ! tisztelet a kivételnek!
2014. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is pontosan így vagyok ezzel, ezért nem is tudom meghatározni pontosan, hogy külsőleg milyen típusú férfiakra bukok.

20-as: Te is sötét elme vagy, mert olyan idióta vagy, hogy kevered a nagydumát az odaadással. B@** meg, nem tudsz magyarul???

2014. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
És 20-as, szerinted egy nőnek nem lehet "okos" észjárása, whatever the fuck it means? Neked van, vagy szerinted csak egy férfinak lehet intellektusa? Minden nő egy szellemi zombi?
2014. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
Szerintem a nők okosabbak.
2014. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Nana, emberek! Vége a segílyosztásnak', oszolj! :D Nehogy már összevesszetek itt egy félreértésen...


Nem használom fel a képet, úgy határoztam. Akkor marad a forever alone. Béke! :)

2014. máj. 31. 20:19
 30/41 anonim ***** válasza:
ha szidni akarsz, akkor írj privátot, nehogy lemaradjak egy mondatodról véletlenül
2014. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!