Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nők akik hangoztatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik hangoztatják hogy nekik nem kell jó lét, pénz, vagy egész nap barátnővel jönni menni, minek áltatják magukat, amikor 10-ből 8 nő így szeretne élni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
10-böl 10, de van állom, és realizmus.
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akit ez nem elégít ki:D Több kell neki:D Más tipusú dolgok:) De ez téged ne zavarjon, őket sem zavarja, hogy téged zavar:DD
2014. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ők a maradék kettőbe tartoznak, ennyi. :P
2014. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te biztosan kib-szott nagy hozzáértője lehetsz a női nemnek. Gondolom ezért nem sikerült egyet se megdugnod még.

Vagy ha igen, rövid távon mind átb-szott.

2014. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy lehet ezen felháborodni.

Az emberek nagy része (nemtől függetlenül) arra vágyna, hogy legyen sok pénze, vagy legalábbis annyi, hogy kényelmesen meg tudjon élni, és ezt lehetőleg minél kevesebb munkával érje el. És emellett tölthesse az idejét a hobbijával, szerelmével..stb, kinek mi a fontos.

Kevesen mondanák azt, hogy ettől inkább elzárkóznának.

De attól még a valóság más, a többség nem ez alapján fog párt választani, hogy jó létre számíthasson cserébe. Én például nem szívesen lennék nagyon gazdag férfivel, mert nyilván akinek ennyi pénze van, hogy mellette nekem nem kéne dolgoznom, az éjjel nappal a munkájával van elfoglalva. Nekem pedig sokkal fontosabb az, hogy legyen egymásra időnk, összebújjunk, közös programokat csinálhassunk.

Voltam már együtt nagyon gazdag sráccal, ezer féle drága helyre jártunk, utazgattunk stb... szerelmesek voltunk egymásba nagyon, de nekem nem tetszett ez az élet. Nagyon felszínesnek éreztem.

A mostani barátommal egyikőnk se gazdag, de nagyon boldogok vagyunk. Szóval nem pénz függvénye a dolog.

2014. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!