Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Simán "egy" népszerű videóval...

Simán "egy" népszerű videóval lehet pénzt keresni a you tube-on vagy csak az "egész" csatornával?

Figyelt kérdés
Ha én csinálok egy kisfilmet ami nagyon népszerű lesz a you tube-on és nem tartalmaz semmilyen zenét harmadik féltől származó anyagot akkor én kereshetek pénzt vele a google Adwords segítségével? Mármint hogy csak ezzel a videóval? Vagy úgy működik, hogy csak akkor kereshetek pénzt ha az eddig feltöltött videóimban sincsenek 3. féltől származó anyagok?

2014. febr. 27. 20:04
 1/4 Tengor ***** válasza:
0%
Nagyon jónak kell lennie, ha azt akarod, hogy 1 videó hozzon annyit, mint másnak mondjuk 100 videója.
2014. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosabban!


Felteszem a videót, lesz rá több tízezer megtekintés. Ezután én elkezdem használni az adwords-ot. És az a kérdésem, hogy az adwords a pénzkeresésnél csak ezt videót nézi, hogy ezzel az egy videómmal akarok pénzt keresni, vagy pedig az többi 20-at amiben van 3. féltől származó tartalom?

2014. febr. 27. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha népszerű a videód akkor a Youtube felkér hogy csatlakozz a partnerprogramjához.


A lényeg, hogy feltöltesz videókat, amit ők reklámoznak is, így többen megnézik. Ez reklám neked, és pénz nekik. A főoldalon olvashatóak a főbb feltételek: minőségi és egyedi videók, saját szerzemények, több ezer emberke nézze meg.


Itt olvashatsz róla többet egyenlőre csak angol nyelven van :


- https://www.youtube.com/yt/creators/creator-benefits.html

2014. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. febr. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!