Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőcsábászok! Hogyan oldjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábászok! Hogyan oldjam meg, hogy ne csak beszélgetőpartner legyek?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tinédzser, de valahogy nem értek szót a csajokkal. Igaz van kapcsolatom, de azért szeretek másokkal is találkozni. Állítólag nem vagyok rossz faszi, bármilyen bombázóval pár perc alatt le tudok dumálni egy randit. De utána mintha elveszteném a lendületet, minddel megmaradok a tök jó haver szintjén. Olyan jól elbeszélgetünk bármiről, de ennyi. Hogyan kell átlendülni ezen a ponton, és rátérni arra, hogy többet is akarok tőle? Sok gyakorlatom nincs fiatalkoromból sem!
2009. dec. 28. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

BÁTORSÁG , ÖNBIZALOM!

nem tudok értelmesebbet mondani, nem kell félni mer valahol sztem félsz ha még azt is mondod h nem + de téll nem!

:D

ha van kérdésed válaszolok még :D + ha nem volt 1értelmű :D

2009. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban félek az elutasítástól, mindig biztosra megyek! Ha nincs egyértelmű jel, nem merek lépni! Pedig millió történetet hallottam, ahol bár nem akarta a csaj, mégis meg lett dumálva! Na ez az ami nem megy nekem!
2009. dec. 28. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hát én sem szeretem am ha nem biztos a dolog , meg már jártam szarul nem túl rég volt ez a dolog összejöttem a pasival ő imádott én meg szerettem de nem szerelmből és nem működtt ezért tatott 1 hétig , jobb valóban ha biztosra mész meg hát tudnod kell h szereed vagy szerelmes vagy belé mer nem ugyan az szeretni ill imádni valakit (ugyan az vok még)
2009. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Juss el arra a pontra, amikor CSAKIS az érdekel, hogy továbblépj. Ha elutasít, a továbbiakban semmi dolgod vele.


Ha ezután is fosol, 1-2 felest dönts le, leküzdi a gátlásokat, és kicsivel megtolja a dákesz állási képességeit is. Fontos, hogy ne sokat igyál, akkor nem élvezed a szexet, sőt, megesht, hogy fel se áll.



Tegyük fel, hogy randin vagytok. Kávézó, bár, csehó, ki mit szeret. Az italt te fizeted, ez alap. Üljetek le, majd menj a pulthoz, és kérd ki. Ne túl nyomulósan, de viszonylag közel ülj hozzá, és igyekezz közeledni is felé.


Ilyenkor két dolog lehet.

a.) elkezdi a haját birizgálni, fogdos, ilyesmik - ilyenkor azonnal smárold le.

b.) ha nem nagyon foglalkozik veled, de úgy látod, jól elvan, akkor is smárold le. Meglepődik, és nem tudja hová tenni az egészet. Ha jó vagy, visszacsókol, és mehet...



ha egyik se.. akkor megszívtad, állj tovább.

2009. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Van kapcsolatod. Most akkor más nőket is kezelgetni akarsz? Ez nem túl stílszerű :)

2. Ne csak beszélgetőpartner legyek... Ennek egyetlen titka, amit kevés férfi ismer és tud, még kevesebb tud igazán bánni is a dologgal; nevezetesen: a nők legfőbb erogén zónája a füle. Ergo, nem mindegy hogyan mondod a dolgokat. Egy nőt pusztán szavakkal egekbe lehet küldeni. Azért tekintenek barátnak, mert közhelyesen és unalmasan beszélsz.

3. "...minddel megmaradok a tök jó haver szintjén." - fentiekből következik.

2009. dec. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Hali! :-)


Akik ide írtak, rajtam kívül egyik sem nőcsábász. Megmondom mi a helyzet. Félsz! Ne félj, bízz a képességeidben, lazán törd át a korlátokat! Ne természetes dolgokról beszélj vele, hanem érdekes, izgalmas dolgokról! Tudd mit akarsz a nőtől, mit érzel iránta, és érzéseidet tisztán, bátran mutasd is ki neki! Ne keress kifogást azért, hogy mit miért teszel! Egyik kérdésére se adj egyenes választ, légy titokzatos! Mindig vidd a beszélgetést a szex irányába! Tegyél fel szexel kapcsolatos kérdéseket, és amikor már a csaj is bele jön, érintkezz vele. Véletlenszerű érintésekkel kényeztesd, simogasd meg a haját, bókolj neki! A bók belső tulajdonságaira menjen, ne külsőre, mivel szinte minden "férfi" csak a külsejét dicséri, és ezt már unják. Ha a belső értékeit dicséred, értékelni fogja. Ha eljutottatok a csók jelenetig, akkor vidd tovább a folyamatot! Kérdezz bátran ha valamit nem értesz, és én segítek pajtás! :-)


Üdv:Egy nőcsábász! =)

2010. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nőcsábász!


Amúgy közben ráéreztem az ízére, és tök igazad van , így utólag! Tényleg féltem az elutasítástól! De elmúlt :)! Had ne meséljek :) !

2010. szept. 24. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor együtt vagytok és beszélgettek. Tűzz ki magadnak egy időpontot, hogy 5perc múlva lekapod, vagy egy cigi után, vagy miután visszaértél a pisilésből. Én ezt csinálom, a fejüket nem húzzák el, ha már kimondottan randira hívtad el és igent mondott.
2010. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali! :-)


Akik ide írtak, rajtam kívül egyik sem nőcsábász. Megmondom mi a helyzet. Félsz! Ne félj, bízz a képességeidben, lazán törd át a korlátokat! Ne természetes dolgokról beszélj vele, hanem érdekes, izgalmas dolgokról! Tudd mit akarsz a nőtől, mit érzel iránta, és érzéseidet tisztán, bátran mutasd is ki neki! Ne keress kifogást azért, hogy mit miért teszel! Egyik kérdésére se adj egyenes választ, légy titokzatos! Mindig vidd a beszélgetést a szex irányába! Tegyél fel szexel kapcsolatos kérdéseket, és amikor már a csaj is bele jön, érintkezz vele. Véletlenszerű érintésekkel kényeztesd, simogasd meg a haját, bókolj neki! A bók belső tulajdonságaira menjen, ne külsőre, mivel szinte minden "férfi" csak a külsejét dicséri, és ezt már unják. Ha a belső értékeit dicséred, értékelni fogja. Ha eljutottatok a csók jelenetig, akkor vidd tovább a folyamatot! Kérdezz bátran ha valamit nem értesz, és én segítek pajtás! :-)


Üdv:Egy nőcsábász! =)



teeetszik konyvbol betanult szoveg,vagy masolt,nem volt idom megnezni,buszkek vagyunk rad hogy legalabb masolni tudsz helyesen

2010. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!