Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jó beszélgetőp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék jó beszélgetőpartner?

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert lányokkal nem tudok elbeszélgetni igazán, vagyis nemtudom elképzelni miről beszéljek, ezért nem merek leszólítani senkit sem.

15/F


2009. szept. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat beszélgetsz és nem akarsz benyomást kelteni és akkor jó lesz. Ha beszélgetés közben is görcsölsz, hogy hú most valami jópofát kell mondjak, akkor nem fog sikerülni. Te szórakozz és akkor szórakoztató leszel. Csak lazán.
2009. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy jó módszer, csak nehéz kivitelezni. A lényeg, hogy azt érd el, hogy a lány mindenért megküzdjön, hogy valamilyen reakciót csikarjon ki belőled. De persze érdekesnek kell maradnod, meg szótlan se lehetsz, mert hát az gáz. Gondolkozz el ezen! (Én még nem jöttem rá hogy kéne)

17F

2009. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem tegnap szólított le egy srác a buszon. Olyanokat kérdezett, ami érdekelte Őt.

Pl.:

melyik suliba jársz? és hányadikas vagy?

megmutatod a karkötődet? te csináltad?

van barátod? miért nincs, nem tetszik senki?

hogy hogy nem szoktalak látni?

stb.

Szerintem ez nagyon aranyos, és látszik rajta, hogy érdeklődik felőlem.:) Közben volt pár kedves szava felém, és bókolgatott is "rejtetten".:D Meg el is sütött pár kisebb poént, hogy oldja a hangulatot. Ez volt életem legjobb 20 perces beszélgetése egy sráccal.:) És még lesz folytatás köztünk...:)

Egyáltalán nem tűnt úgy, hogy zavarban lenne, és ez így teljesen okés volt. Légy nyugodt, bánj vele úgy, mintha már több éve ismernétek egymást, és add önmagad!;) Ha leszólítasz egy csajt, az már nem fogja azt mondani, hogy micsoda gagyi srác, mert bátor voltál, és meg le merted csak úgy szólítani.:)

16/L

2009. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Excsajok szelleme (2009) .. nézd meg az első 53percet (a többit inkább ne, mert a hölgyek kedvéért elrontották).


hiszem segíteni fog.

2009. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából én sem tudok így konkrétan miről beszélni, csak ha elkapom a fonalat, és ha jobb lábbal keltem fel:D, de am komolyra fordítva a szót , hallottál már az aktív hallgatásról? Ez a kérdezel valami nyílt kérdést( nem igen /nem a válasz rá, hanem kifejtős) és hallgatsz... de közben bólogatsz meg ilyesmi mint aki ott is van , nem csak nézel ki a 2 lyukon amit szemnek hívnak:D
2009. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!