Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kellemes...

Hogyan lehetnék kellemes beszélgetőpartner, akivel mindenki jól el tud cseverészni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a legfontosabb hogy mindig figyelj arra akivel beszélsz.Ne beszélj folyton magadról,csak ha kérdeznek szal pl:ha vki azt mondja h fáj a válla,akkor ne kezd el mondani h neked mid fáj hanem kérdezd meg h miért fáj vagy ilyenek.És bármit mond,ne csinálj úgy mintha nem érdekelne vagy unalmas lenne,még akkor is ha az.
2010. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:
68%

fontos hogy soha ne mondj ellent, mindig érts egyet mindennel és bólogass ha nem tetszik valami akkor is.

na ezért nem vagyok én jó bezsélgetőpartner:D

2010. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha nőkkel akarsz beszélgetni,akkor csak pár alap szót kell megtanulnod.-Aha,ja,ühüm,szerintem is,igen.Kész a vacsora már?-:D
2010. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!