Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőcsábászok meg tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábászok meg tudnak változni? Vagy örökre csak rövid kapcsolatokat keresnek majd?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. ne is álmodj a arról a pasiról aki a falu bikája, ugy se fogod veled járni és szeretni, csak a szexre kellesz neki.
2010. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

A nőcsábászat ellenszere, egy afrikai esőerdő mélyén lévő virágból kinyerhető lötty. Csak akkor fognak hosszabb kapcsolatot kezdeni, ha ezt beadod nekik futás közben a bal térdhajlatukba miközben Jackozva moonwalkolsz hátrafele.

Az erő legyen veled.

2010. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem személyes dolog,csak érdekel.
2010. márc. 22. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

nemtudom én eddig azthittem,hogy soha nemváltozik meg egy "nöcsábász" se amig nemláttam,hogy egy gyerek,aki egy este vagy 7növel kavart,most boldogan él egy csajjal már több hónapja..:O:D

mondjuk azt már nemtudni h hüséges is hozzá vagynem...

2010. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, akkor megváltozik ha szerelmes lesz. Az ilyen pasikból lesz a leghűségesebb barát. A környezetemben is volt erre példa, és a barátom is ilyen volt, miattam változott meg.
2010. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy van ilyenekből lesz a legnagyobb szerelem mert neked elérhetetlen vagy is azt hiszed illetve ha ö szerelmes lesz.. én ezt tapasztaltbol tudom.. életem legnagyobb élménye volt a srác.. hogy mért lett vége az én hibám de az egyszerüen fantasztikus volt...
2010. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazábol veletek van a baj. Majdnem mind sablonosak vagytok, buták és uncsik. Ezért kevés csaj van akit lehet szeretni. Szexelni viszont mindenki szeret, így amíg talál egy rendes csajt addig titeket qúrogat. Na most van akinek ez jobban megy van akinek kevésbé, akinek jobban azt hívjátok nőcsábásznak
2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!