Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőim cikiznek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőim cikiznek a barátom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomnak sok piercingje van és mind 2 fülében elég nagy fültágító (200 ftos átmegy rajta szerintem) és állandóan cikiznek miatta hogy mégis hogy néz ki... nekem tetszik és ezt már mondtam is nekik de állandóan felhozzák ezt és mikor ő is velem van kiközösítik.


Arra gondoltam hogy nem fogom azokat a barátnőimet keresni akik nem bírják elfogadni hogy igen is én szeretem ezt a srácot és járni fogunk. Szerintetek ez jó ?



2014. máj. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahh..egy cipőben járunk.:D

Egy barátnőm se maradt miatta, de totál megérte.Barátkozok a pasim haverjaival...ők elfogadnak mind2őnket.:)

2014. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket miért nevezitek ti lányok barátnőnek? Rengetegen fogalomzavarban szenvednek.
2014. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, jól teszed. a párunkat megvédjük. Mindig!
2014. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is cikiztek a barátom miatt, mert nem tetszett nekik. De nem érdekelt, így befejezték. Már egy éve együtt vagyunk a sráccal. :) Most már elfogadják :)
2014. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, az ilyen nem barátnő..az más kérdés lenne, ha a srác inna, drogozna, verne téged mondjuk, akkor joggal utálnák. De nem barátnő az, aki piszkál a barátod miatt csak azért, mert nem tetszik neki.
2014. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ilyen nem barátnő!! sajnos több olyan barátnőm is van, akinek nem jövök ki túl jól a pasijával, konkrétan nem bírjuk egymást :/ de még csak meg sem fordult a fejemben, hogy "cikizzem" őket emiatt, vagy esetleg megpróbáljam rávenni őket, hogy szakítsanak...sőt próbáljuk csendben elviselni egymást a fiúkkal!
2014. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Már megbocsássanak, de a barátod mond róluk egy rossz szót is? Kér téged hogy ne legyél velük? Szerintem NEM barátnő az ilyen, hagyd őket ott.

Nekem is sok barátnőm elment mert BAKKER FÜLTÁGÍTÓJA VAN- oké elég szokatlan egy 14 éves lánynál:'D.én magam miatt hagytam ott őket, azóta sokkal jobb fej vagyok /mások szerint/:D


Hagyd őket ott a fenébe:D Ha hiányzol nekik keresnek :D

2014. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
féltékeny p.csák, hagyd őket a francba. Engem is azért cikiztek a pasim miatt, mert féltékenykedtek, hogy milyen jól kijövünk. Ez a viselkedés nem barátnőhöz méltó, támogatni kell és nem ítélkezni.
2014. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!