Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek hogyan jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogyan jöttetek rá hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

'rájövés' helyett inkább tudatosulásnak nevezném ezt a folyamatot.

12-13 éves koromban...

2010. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

úgy jöttem rá, hogy beleszerettem a legjobb barátomba...:(

15/f

2010. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

na igen, az utolsó előttinek igaza van, én is már kiskorom óta a kalssz srácokat csodálom de akkor még tudattalanul, aztán meg úgy szépen lassan tudatosul az emberben ... valahogy így


hát kedves utolsó én is így jártam, reménytelenül vagyok szerelmes már évek óta a legjobb barátomba, egy valóságos fiúisten, nagyon szép srác, csak hetero, és én meg is mondtam neki, szóval tisztában van ő mindennel, de hát csak vígasztal, hogy "de hát lehetetlen" ... én meg olyan szomorú vagyok, de hát ez van, ettől még továbbra is tök jó barátok vagyunk, csak hát rossz érzés kicsit

2010. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

negyedik válaszoló!

honnan veszed h hülyeségeket beszélek ? szakember vagy ? mert sztem abszolút korrekt ahogy leírtam ott is

2010. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%

Ugy, hogy beleszerettem egy osztalytarsamba aki mellette a legjobb baratom is volt, meg a kozepiskolaban. Ennyi volt, bar en biszexuålis vagyok. Remelem segitett.

Ui: ezt a dolgot nem kell foldontulinak vagy valami hu de extranak tekinteni. Ha nem fujna fel valaki allandoan akkor senki sem venne eszre.

2010. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

előző!


most nem rosszindulatból írom, de már hogyne vennék ezt észre, ne fárassz ...


egy meleg srác egész életvitele teljesen különbözik egy hetero srácétól, az egész személyisége más, aki ezt nem veszi észre, az vak ... ennyi


épp egy hetero srác mesélte nekem, hogy nem is kell beszélni a sráccal, elég ha csak rá néz egy kicsit, és ugyan nem is tudja pontosan mi a helyzet, de van egy olyan benyomása, hogy "valami sántít", és legtöbbször persze igaza is van, hogy meleg a srác


úgyhogy ezzel nem értek egyet

(ja és nem azért mert feminin!!! nem-nem!)

2010. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Hat hogyha elmennek melletted az utcan szerintem biztos hogy nem kapnad fel a fejed, hogy jajja egy meleg. Hosszu hajam van az igaz. De borostas vagyok, nem stirolok senkit, normalisan oltozkodom es semmi eztra nincs bennem. A barataim is csak ugy tudtak meg hogy elmondtam nekik, es soha nem gondoltak volna rolam, pedig majdnem minden nap veluk logtam. A kornyezetembol meg most se tudja nagyon sok ember. Nagyon sok fajta homår van åm. Pl a travikrol ugye nagyon leri hogy masok. De pl ha meglatok egy vezna kis lanyos sracok teknokikos rozsaszin poloba, akkor sokkal jobban hihetnem azt hogy meleg mint magamrol, aki ugy nez ki mint egy kamionos. Na mindegy remelem segitett!
2010. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
70%

hidd el h aki ebben a témában benne van, az tuti kiszúr téged az utcán is, ennyi


én is nemrég meglepődtem amikor a 17 éves unokatesókám elő jött azzal, hogy az egyik haver akárkije meleg, én meg érdeztem honnan tudja, na és ő jót röhögött rajtam, hogy hát mégis honnan ? semmi extra, nem mondta neki, azt mondta ez csak úgy benne van a levegőben éslehet érezni, ennyi


és ez bizony nem az első eset h hasonló válaszokat hallok srácoktól ..

lehet h a mai fiatalabb generációknak ez már kisüti a szemét, az idősebbeknek meg nem annyira, de hidd csak el, h észreveszik ...

2010. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Håt nem tudom lehet hogy neked van igazad, es nekem azert nem volt meg hasonlo elmenyem mert csak biszexualis vagyok es a nok is tetszenek. Passzolok.
2010. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
33%

uh, na sztem a bisex az megint egy nagyon más kategória, na feltéve ha létezik :)

mert nem egy tanulmány is van arról h ilyen nem létezik, és "elnyomott " vagy "elfojtott" melegeknek nevezik őket, naq nemtom erre mit mondjak


azt viszont tudom, hogy volt nem egy srác aki bisexnek mondta magát, de ez a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy mondjuk 100-ból 99 eset sráccal, aztán meg egy eset csajszival, ez is leginkább a maga bizonygatására, és idővel meg áttértek teljesen a meleg életre úgymond


szóval erről nemtom mit is gondoljak, de személyes véleményem szerint vagy meleg valaki vagy hetero, a köztes bisex amolyan félig álca sztem, mert őket jobban elfogadja a társadalom is, meg magukat is jobban áltatják ezzel (és még el is hiszik saját maguknak !!)


úgyhogy jó kérdés ez ........

2010. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!