Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek hogyan jöttetek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogyan jöttetek rá hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%
a Melegek úgy yönnek rá hogy azok hogy érzik hogy minden oyan kell nekik ami normális embernek nem kéne ^^ rem segítettem ( nem vagyok meleg de itt a segítségadás a lényeg )
2009. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%
Beraktam a lázmérőt, és 40 fokot mutatott. Innen jöttem rá.
2009. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%

Na a normális szót sztem NE használjuk.

A pontos meghatározása ennek eleve kizárja: két azonos értékű, de az azonos nem ill. ellentétes nem felé való vonzódásról van szó.


Na most a "rájövés" egy érdekes dolog, itt nem rájövésről van szó, hiszen ez egy genetikailag kódolt dolog. Inkább arról, hogy tudod ahogyan az ember folyamatosan érik biológiailag valamint fejlődik a pszichoszexuális személyisége is, ezzel párhuzamosan úgymond feleszmél, hogy jéé, engem a saját nemem izgat. De semmiféle rájövésről nincs szó, és nagyon nem szeretem ezt, mert ez olyasmi mintha heterótól megkérdeznéd, te mikor jöttél rá arra és hogyan, hogy heteró vagy? Szerinted ő tud erre válaszolni? Nyilván nem. Ez annál összetettebb.

2009. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
22:47-es, hülyeségeket beszélsz. ha nem vagy egy témában "otthon", akkor ne fitogtasd a "nagy" tudásodat.
2009. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mondod .... de azért kifejtenéd ?
2009. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

ennel szebb meghatarozas nem letezik

"A pontos meghatározása ennek eleve kizárja: két azonos értékű, de az azonos nem ill. ellentétes nem felé való vonzódásról van szó. "

amugymeg ensem vagyok homi,de szerintem nem erdekelnek a lanyok,inkabb a fiukban latod meg a szepet es egy ido utan majd vonzodsz hozzajuk

2009. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

22:47-nek részben igaza van, de a genetikai kódoltság nem kizárólagos, illetve nem mindenki meleg kiskamasz kora óta. Én igen, ezért rám illik a leírás: nem "jöttem rá", egyszerűen csak abban a korban (10-12 éves) engem a fiúk kezdtek el érdekelni, nem a lányok.

Viszont ezen az oldalon rendszeresen előfordulnak olyan 15-20 év közötti fiúk/lányok, akik csak most jöttek rá, hogy a saját nemük érdekli őket, illetve ismerek 30 év fölötti férfiakat is, akiknél ez akár 10 évnyi házasság után jelentkezett. Azt hiszem, ők érdekesebbeket tudnának mesélni, mint én :)

2009. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%
szeretem a faszt
2009. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

00:01

akkor nem ugyan arról beszélünk? Aki meg úgymond rájött 15 évesen, az mindössze azt jelenti, hogy akkor tudatosult benne, de a vonzódás ugyan úgy megvolt.

2009. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem vagyunk azok xD
2010. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!