Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: melyik lányt hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: melyik lányt hívnátok el szívesebben szalagavatóra-egy nagyon dögös lányt vagy egy szomszéd lánya típusút?

Figyelt kérdés

Dögös lány, akinek nagyon jó teste van, szexis, intelligens, kedves, könnyű megnevetetni. (nem ribi, nem volt még barátja)

Szomszéd lánya, aki könnyebben megközelíthető, laza, aranyos, kedves, jókat lehet vele hülyülni.

Melyikkel táncolnátok szívesebben?


2014. ápr. 27. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem táncoltam, a becsiccsentett osztálytársakra vadásztam. 3-at meg is keféltem az éjszaka folyamán;)
2014. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
először a dögöset, mert jól mutat majd a fotókon, ha nemet mond, akkor ott a másikat
2014. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2
2014. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mádodikat.
2014. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos 166 centi vagyok, úgy, hogy amelyik alacsonyabb nálam.
2014. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind2-t jól megkúrnám
2014. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyikkel se, utálok táncolni.
2014. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a dögös szomszéd csajt vinném, ha eljönne velem :)
2014. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!