Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon taszító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon taszító egy kb.190 cm magas, aránytalanul széles vállú fiú?

Figyelt kérdés

Sajnos rengetegen említették már,hogy óriási vállaim vannak.Alapból szélesebb az átlagnál,ráadásul keményen rá is edzettem...a baj az,hogy ehhez képest a csípőm,derekam iszonyatosan vékony.

(Adatot nem tudok mondani a vállam szélességéről,mivel nem tudom mettől meddig kell mérni:D ebben segíthetne valaki.)


2014. ápr. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Válltól, vállig... egyébként ez férfias testalkat, bár engem a túl széles váll mindigis kicsit megrémített, nem tudom, mi az oka. 19/L
2014. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vékony is vagy akkor életed végéig küzdhetsz a démonaiddal a flegma lányok visszautasítása miatt.
2014. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem láttam aránytalanúl széles vállat,nem tudnál képet linkelni?


19/L

2014. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 panini ***** válasza:
Viccelsz? Ez a legdögösebb egy pasiban.. a borostán kívül :)
2014. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!