Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Lányok! ) Mi az, amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok! ) Mi az, amit nem tudsz elfogadni magadon, a testeden? A barátod elfogad olyannak, amilyen vagy? Volt már olyan barátod, akinek nem tetszettél meztelenül és ezért dobott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 20:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
van egy kis súlyfeleslegem, meg nagyon körte alkat vagyok, amit utálok. a melleim is kicsik, picit lógnak is, striáim is vannak, és van egy velem született testi hibám is. meg elég kritikus is vagyok, szóval asszem én vagyok a világ legnagyobb szerencsétlene:DxD eddig csak egy fiúval jártam, neki úgy tűnt tetszettem, aranyos volt, jól kijöttünk, aztán megismertem a haverjait...akik beszólogattak neki miattam, hogy csúnya vagyok, ezért dobott... 18/L
2009. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

21:41/48 stb vagyok.

Még nagyon fiatal vagy és megértem, hogy zavar, nem is lehet túl sok tapasztalatod, de hidd el nekem, h egy pasit ilyenek zavarnak, az egy fabatkát sem, jobbat érdemelsz. De a feleadat adott, szeresd a tested és önmagad, ezen kell dolgoznod és ha szépnek látod magad, ő is annak fog. Majd ha eljön a szexnek az ideje, akkor azt hálálják meg, ha felszabadult vagy, mert egy férfinak ez az igazi bók.

Nézd én már 34 vagok, és nem lettek nagyobbak a melleim, viszont sok olyat tudok mondani amit szeretek magamon. Te mit szeretsz?

2009. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

nagy az orrom,elállnak a füleim--)ezért csak kiengedve merem hordani a hajam.


A hajam vékonyszálú,utálom.


A barátom néha zrikál a füleimmel,meg az orrommal(de ezek amúgy ilyen aranyos beszólogatások,mindig mosolyog és aztán megölel.)

De elfogad ilyennek....én viszont nem vagyok kibékülve magammal...Szívesen lennék egy babaarcú szépség.De nem vagyok.sajnos.

2009. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

én a fogaimat nemtudom elfogadni! egyszerűen borzalmasak =/ barátom nincs,és nemis volt hosszútávú (max.2hét)

önbizalmam nulla.. (se) :( és nemtudom h az önbizalomhiány,vagy a fogaim miatt nincs barátom,talán mindkettő,áhh kitudja :'(

2009. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

én szeretem a hajam, szemem színét, már az orrommal is kibékültem, már megszerettem :) számat, kezemet, alakomat, leszámítva a kicsi mellett :)

köszi minden választ! :)

2009. dec. 17. 21:34
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a melleimet nem szeretem,mert nagyon kicsit 75/A. De én már 18 leszek lassan,és még mindig nem nőtt meg,valószínű már nem is fog.Igaz vékony vagyok,így illik a testalkatomhoz.De annyira irigylem azokat a lányokat akik vékonyak és szép,kerek mellük van.Viszont az nyugtat,hogy a fenekemet sokan dicsérik:)Habár most,hogy híztam van rajta pár stria,amit borzasztóan utálok.
2009. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
hajnál is a színét :)
2009. dec. 17. 21:35
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna hogy a nőknek is vannak problémáik a testükkel.Fel a fejjel csajok, inkább arra koncentráljatok a testeteken ami tetszik nektek, és ne arra ami nem, senki sem tökéletes!:)
2009. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

a fogaimat utálom, meg is akarom csináltatni porcelánhéjjal, de nem engedik a szüleim és drága is... :(

a mellem nem nagy, de megfelel, mert nagyon vékony alkat vagyok és nem is illene hozzá hatalmas mell :D

és még az orrom se tetszik, de az még elmegy...

2009. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Uhh,látom nem vagyok egyedül...

22éves létemre 75A-s melltartót hordok,ráadásul a "kedves" párom többször is tett rájuk megjegyzéseket,soha nem fogom megérteni mért jött velem össze ha a tejcsárdákra bukik de ez hosszú ez más téma...

Amúgy magas is vagyok és vékony,174cm,55kg,a bőröm hófehér szinte világítok,és örökké azt nézem a tükörben hogy milyen fehér fejem van és vékony vádlim,lapos fenekem és mellem...Nagyon elszomorít!

2009. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!