Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Lányok! ) Mi az, amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok! ) Mi az, amit nem tudsz elfogadni magadon, a testeden? A barátod elfogad olyannak, amilyen vagy? Volt már olyan barátod, akinek nem tetszettél meztelenül és ezért dobott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 20:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

20:41/48!

én 75/A-s melltartót hordok, nem tölti ki a mellem :( nagyon pici, de így az igazi méretemhez képest nagynak látszik és félek, hogyha lekerül, csalódni fog a barátom :(

2009. dec. 17. 20:51
 12/32 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem szeretek a testemen, de a pozitív visszajelzések alapján ez nálam agyi probléma, csupán. :P :)


Van valami komoly problémád, esetleg?

2009. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Én a tökéletes modellalkattal büszkélkedhetek, vagyis 90/60/90, és magas is vagyok, és az arcom is szép (nem, nem nagyképűségből mondom), ennek ellenére nagyon sokáig borzasztó elégedetlen voltam a külsőmmel, mint majdnem minden tini. Főleg a fogaimat és a melleim méretét nem szerettem, de lényegében mindennel bajom volt. Így aztán nekem is rossz hatással volt a külsőm a magánéletemre, mivel az önbizalomhiány miatt nem tudtam kapcsolatot létesíteni. Ez a probléma szerencsére megoldódott, és hihetetlen a változás. Mióta teljesen ki vagyok békülve magammal, azóta hihetetlenül tetszem a férfiaknak, és van egy szuper vőlegényem.
2009. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy az a lány, aki már írtál a melled mérete miatt?

Azt hittem segített amiket sokan írtunk. "Nem a méret a lényeg".

2009. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

20:41/48 vagyok

Gondolom, hogy pus up-ot hordasz v. valami hasonló, kicsit nagyobbnak látszik mint amekkora, de annyival akkor sem tudod növelni, hogy "óriási" meglepetés érje. Azért van veled, mert tetszel neki a melleiddel együtt és szerintem már alig várja, hogy megfogja a meltartó nálkül. Szóval amikor arra kerül a sor, nem fogja ez Őt zavarni, inkább az a baj, hogy Téged zavar.


Csinálj egy karolatgyakorlatot, amikor egyedül vagy otthon járkálj meztelenül (folyamatosan több órán keresztül), nézd magad a tükörbe és mondogasd, hogy milyen szép vagy. Ha elfogadod magad, felszabadult vagy Ő is el fog fogadni. Ne kérdezd, meg tőle, hogy nem zavarja-e? Mert az kizárt, különben miért van veled, mazohista?

2009. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

nekem ilyen kérdésem volt és ezek a problémák máig is fenn állnak :S nem csak a mell-dolog

2009. dec. 17. 21:02
 17/32 A kérdező kommentje:
igen, olyasmit hordok. hidd el, én eltudnám fogadni magamat, csak annyira megy ez a külső-dolog már :( a barátom nagyon kedves velem, de nem tudom, hogy ilyen téren mit gondolna
2009. dec. 17. 21:07
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tölt ki a mellem egy A-s melltartót, de elégedett vagyok vele, mert legalább van, és ami van, az feszes, kerek, és már annak is örülök, hogy egyáltalán van, mert 15 éves koromig semmi sem volt... és most nagyon örülök ennek a kicsinek :) amivel nem vagyok megelégedve, az a popsim, mert terhességi csíkok vannak rajta, pedig még csak 16 vagyok.. :S
2009. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is teljesen azt gondoltam h nem fognak tetszeni a barátomnak a melleim, vagy esetleg dob emiatt.. bár felsőn keresztül is látszik h kicsik. Hát még amikor először meglátta melltartó nélkül.. nagyon szégyelltem magam, cikinek éreztem, de már lassan fél éve együtt vagyunk és imádja őket, kellemesen csalódtam b enne még anno, és boldog vagyok h szeret ahogy vagyok. :)
2009. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret a barátod,nem fogja érdekelni,mert téged szeret!mindeneddel együtt olyannak amilyen vagy.ne légy kishitű épp amiatt vagyunk szépek,mert mindenki másmilyen!Ne akarj senkire se hasonlítani és csak magadnak felelj meg és fogadd el a tested mert az csakis a tied és egyedi:)ha van önbizalmad,lesz kisugárzásod és hidd el az a legfontosabb....puszi és a kis cici szerintem aranyosabb 17/L
2009. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!