Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan 27 év körüli srácról, akinek használt (10 év körüli) de megbízható autója van (4 es Golf),7 éve van jogsija, de nem tudna titeket levinni Pesten keresztül a Balcsira, Horváthba nyaralni, mert nem tud annyira vezetni?

Figyelt kérdés
Rögtön kuka? Nem lehet ezt elnézni. Sajnos csak kisebb városokban vezettem eddig, fővárosban sosem. Van egy párom, nyáron mennénk a Balcsira, de nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy ez nekem nem menne, hogy autóval menjünk le oda, mert tuti összetörném az autót, bár 7 év alatt egyetlen karcolást sem ejtettem a kocsin. De mikor utoljára nagyvárosban voltam, boldog, boldogtalan dudált rám (őrültek), hogy miért megyek ilyen lassan, miért nem nyomom 80 al városon belül is. Ettől félek, hogy nem ismerem az utakat, izgulós vagyok alapból, tuti baleset lenne a vége. Hogy mondjam el a páromnak ezt? Elnézhető?
2014. márc. 29. 07:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

Vagy csak jól kell tudni vezetni...

25/F 7 éve jogsim van én is 4-es Golffal járok, csak az enyém 250 Lóerő :)

2014. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

27 éves fogyatékos jogsis srác vagy, aki Horvátországot Horváth Józsinak írja


jót nem gondolhatunk rólad!

2014. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te tényleg fogyatékos vagy! Soha a büdös életben nem tanulsz meg vezetni ezzel a hozzáállással. Még a legnagyobb kezdő is le tud menni a Balatonra gond nélkül (tapasztalat)!
2014. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#9 vagyok.

Attól, hogy nem mersz menni, más aki meg tud az miért őrült egyből ?

A nőd nemhiszem, hogy ezért elhagyna, de ha másban is ilyen teszetosza vagy akkor.....

2014. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan ez az eset nem zavarna, én jól vezetek, szóval csücsülnél szépen az anyósülésre. Az viszont jobban zavarna, hogy nem is akarsz megtanulni normálisan vezetni. Ha az élet más területén is ilyen élhetetlen vagy, akkor nem sokáig lennél velem. 22/N
2014. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!