Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan 27 év körüli srácról, akinek használt (10 év körüli) de megbízható autója van (4 es Golf),7 éve van jogsija, de nem tudna titeket levinni Pesten keresztül a Balcsira, Horváthba nyaralni, mert nem tud annyira vezetni?

Figyelt kérdés
Rögtön kuka? Nem lehet ezt elnézni. Sajnos csak kisebb városokban vezettem eddig, fővárosban sosem. Van egy párom, nyáron mennénk a Balcsira, de nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy ez nekem nem menne, hogy autóval menjünk le oda, mert tuti összetörném az autót, bár 7 év alatt egyetlen karcolást sem ejtettem a kocsin. De mikor utoljára nagyvárosban voltam, boldog, boldogtalan dudált rám (őrültek), hogy miért megyek ilyen lassan, miért nem nyomom 80 al városon belül is. Ettől félek, hogy nem ismerem az utakat, izgulós vagyok alapból, tuti baleset lenne a vége. Hogy mondjam el a páromnak ezt? Elnézhető?
2014. márc. 29. 07:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az meg alap, hogy leg autója egy 27-28 éves srácnak, mert 10 ből 9 23 feletti nő képtelen akkor vele összejönni. Tapasztaltam. De ha annyira nem tud vezetni? Ez olyan mint a korcsolyázás, ha nem gyakorolsz, akkor kijössz belőle.
2014. márc. 29. 07:32
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elnézhető.

Nemrég olyannal randiztam boldogan, akinek felnőtt korára nem is volt jogosítványa, és nem úgy tűnt, mint aki tervezi. Eszembe sem jutna emiatt valakiről rosszat gondolni.

Ha a barátnődtől emiatt félned kell, akkor az elég baj.

2014. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugye ez a kérdés csak vicc?

Ha a csajodnak ez a baja akkor a csaj kuka.

A taxi sofőrje vagy, vagy a párja?

Naugye

2014. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg az őrült az utakon, naponta tucatszámra vannak a balesetek a fővárosban. Mindig a lassan, komótosan vezető vétlen fél jár valahogy rosszabbul, azt tapasztalom. Ha meg lassan megyek, akkor mindenki dudál, az meg tiszta cink. Most belegondolok, hogy az ilyen dudálgatós őrülteknek olyan sportban kellene helyt állniuk, amit még sosem csináltak (pl síugrás) akkor hogy állna a szájuk.
2014. márc. 29. 07:38
 5/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm azt mondta, ő csak kocsival akar menni (nincs 23 évesen jogsija), vonattal nem hajlandó, mert ott akar majd menni Keszthelyre a kastélyba stb. Nemet nehéz neki mondani.
2014. márc. 29. 07:40
 6/15 A kérdező kommentje:
9 hónapja vagyunk együtt, tehát még nagyon korai kapcsolat.
2014. márc. 29. 07:41
 7/15 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Igen,elnézhető.

Ha a csajszi ezen problémázik,akkor érdekes alak lehet.

2014. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj olyat a barátnőd kedvéért, amit ennyire nem akarsz. Vannak dolgok, amik kihívásnak tekinthetők, de ha másvalaki ennyire rád akarja kényszeríteni, az nem jó.

Az, hogy tartanod kell emiatt a barátnődtől, mint valami rossz főnöktől, hát az elég sok kérdést vet föl.

Meg kéne mutatni, hogy férfi vagy. Lehet, hogy azért kezel papucsként, mert mindig engedsz a hisztijeinek. Sőt biztos. Legyél határozott, ne könyörögj. Ez van, és kész.

Örüljön, hogy valaki elviszi nyaralni.

2014. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

reagálva a #4-részre.

A balesetek egy része a mazsolák miatt vannak, akik úgy félnek mint te.

A többi szerencsétlen aki tud vezetni belemegy olyan dolgokba csak hogy végre haladni tudjon ami estleg kockázatos manőver.


24f 6 éve jogsival 20 éves patent bmw-vel.

2014. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Te őrült vagy. Igen, félnek, senki nem akarja otthagyni a fogát. Az meg az ő bajuk, ha belemennek ilyen manőverbe, nem kell sietni, nem kell kapkodni, hanem időben el kell indulni, akkor nem kell 80 al száguldozni és szlalomozni.
2014. márc. 29. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!