Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szjger13 kérdése:

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a legjobb barátomba. Mióta az egyik VOLT LB-m kikotyogta, rettenetesen bunkó velem. Aztán ez pár nap múlva abbahagyta. Majd a következő héten sokkal de sokkal bunkóbb lett. Azután inkább kerültem. Csak olyan voltam mint a nyomik és a facebookját néztem. Látta, hogy egy nálam sokkal szebb lány írt valamit az egyik fotójára amiben becézgette mire legalább 2-3 órát azzal töltöttem hogy Taylor Swiftre bőgtem. Aztán feldagadt képpel odaültem a gép elé hogy megnézzem ki az. Aztán kiderült,hogy az unokatesója volt. Aztán mögém ültették és amikor ketten beszélgettünk jófej, vicces, értelmes, meg csak úgy cuki. Aztán a haverjai oda jönnek és elkezdi hogy "fordulj előre" meg "maradjál már" igazából mást mond de azt nem akarom leírni. Volt már hogy egész délután a szobámban összekuporodva a földön zokogtam. Tudom nem normális ez de nagyon el kellene felejtenem, különben tuti belehalok a fájdalomba. A korom miatt aki cikizni akar az húzzon a *****ba. erre a véleményre nem vagyok kíváncsi. Csak az érdekel hogy felejtsem el.


11/L



2014. márc. 24. 19:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
te 1 bunkó vagy.. xD képzeld.. 16 vagyok és énis így érzem magam.. most azért mert érzéstelen vagy..nem mindenki olyan ..:* kedves kérdező.. énis még keresem a választ neaggódj :)
2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod,csak egy jó tanács olyan embertől,aki már elég sok "hideg vizes zuhanyt" túlélt,mert túl kell élni!!

Sportolj,fuss,biciklizz,újítsd meg a külsődet,keress magadnak olyan elfoglaltságot,amit szeretsz,és minél kevesebbet gondolj arra,aki egy könnycseppedet sem érdemli meg,mert egy tapló!

2014. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi 11 és 12
2014. jún. 19. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!