Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szjger13 kérdése:

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Belezúgtam a legjobb barátomba. Mióta az egyik VOLT LB-m kikotyogta, rettenetesen bunkó velem. Aztán ez pár nap múlva abbahagyta. Majd a következő héten sokkal de sokkal bunkóbb lett. Azután inkább kerültem. Csak olyan voltam mint a nyomik és a facebookját néztem. Látta, hogy egy nálam sokkal szebb lány írt valamit az egyik fotójára amiben becézgette mire legalább 2-3 órát azzal töltöttem hogy Taylor Swiftre bőgtem. Aztán feldagadt képpel odaültem a gép elé hogy megnézzem ki az. Aztán kiderült,hogy az unokatesója volt. Aztán mögém ültették és amikor ketten beszélgettünk jófej, vicces, értelmes, meg csak úgy cuki. Aztán a haverjai oda jönnek és elkezdi hogy "fordulj előre" meg "maradjál már" igazából mást mond de azt nem akarom leírni. Volt már hogy egész délután a szobámban összekuporodva a földön zokogtam. Tudom nem normális ez de nagyon el kellene felejtenem, különben tuti belehalok a fájdalomba. A korom miatt aki cikizni akar az húzzon a *****ba. erre a véleményre nem vagyok kíváncsi. Csak az érdekel hogy felejtsem el.


11/L



2014. márc. 24. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi idösen mėg barbizzál !


Istenem...: (

2014. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megkértelek ha végigolvasod a kérdést ezt a falyta modort légyszi hagyd otthon! Légyszíves
2014. márc. 24. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne is törődj vele, ez egy tapló, és még éretlen. És ami azt illeti, még te is az vagy. Én nem foglak cikizni, mert nem látom értelmét, de majd meglátod később ennél nagyobb szenvedések is lesznek az életedben. Szerintem hagyd, ne foglalkozz vele, nem érdemli meg.
2014. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és bocsi, nem szokásom kioktatni másokat, de a "falyta" az fajta.
2014. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ezt kell tennem de HOGYAN! Amúgy azért mert még fiatal vagyok lehetnek normális érzéseim és gondolataim. És igen lehet ennél nagyobb csalódások is lesznek az életemben de most itt ez a probléma és megszeretném oldani: Több ilyen választ nem szeretnék kapni

Köszönöm

2014. márc. 24. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
11/L :)
2014. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na jó ezt nem értem szerinted ez vicces? Vagy te is ennyi vagy?
2014. márc. 24. 19:30
 8/13 Dolly99 válasza:
teljesen igazad van! attól még hogy fiatal vagy lehetnek érzéseid. Én is voltam szerelmes. Tudom milyen szar ha nem viszonozzák. Ha valaki csak akkor rendes veled ha kedve tartja akkor inkább hagyd a fenébe. Egyébként ha tényleg szereted akkor nem fogod tudni elfelejteni egyhamar...:/ 15/L
2014. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! : )
2014. márc. 28. 06:53
 10/13 anonim válasza:
Szerintem túl sok SzJG-t olvastál.. ez itt nem a gimi, a srác nem Cortez, te pedig ne legyél már az a szerencsétlen Renáta, aki végigbőgött két évet. Csak mert szereted a könyvet, nem kell nyomi szereplők bőrébe bújnod. Ne haragudj, de nem tudlak komolyan venni... és nem a korod miatt, hanem mert abszurd a sztorid.
2014. márc. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!