Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ha minden nap látom mindenféle lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem pedig nem kéne, minden lány oda van érte. Lehetelenség kerülni a suliba mert egyszerűen mindenhol ott van. Buliba se járhatok mert ott is találkoznánk az biztos. Semmilyen féle kiszemeltem nincs :(
2014. márc. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tetszik neked inkább beszélj vele mint kerüld....

ki tudja talán még össze is jön vele valami de ha minden áron ki akarod verni a fejedből akkor is beszélj vele mert addig csak ezen fogsz ugrálni amíg valahogy meg nem szokod a jelenlétét.

nem azt mondom hogy valj neki színt ami amúgy szintén egy egész jó lehetőség de ne azért menekülj mindenhonnan merthogy ő is ott van.

2014. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szeretem és nagyon összevesztünk ..muszáj elfelejtenem :( de nem tudom hogy:/
2014. márc. 3. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnallak. Velem is MAJDNEM ez van. Platoi szerelem es sehogyse birom elfelejteni.:(
2014. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te nem szereted, csak tetszik a külseje.

Nem ugyanaz.

2014. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod.-.-"
2014. márc. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!