Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az osztálytársam, és már két éve szerelmes vagyok belé...

Elmondtam neki, aztán nagyot csalódtam benne, mert tovább adta mindenkinek, pedig nem ez a bunkó, menő fajta...

Tényleg nem...Aztán jött a hétvége, úgy voltam vele, hogy mindenki előtt leégetett, megbélyegeztek, nem szerethetem..

Aztán jött a hétfő, megláttam, és rájöttem, hogy szeretem, teltek a hónapok, most egy másik lány tetszik neki, a körül sündörög, és én hónapok óta állok, sírok, emésztem magam, nincs egy boldog napom, és várom a csodát két éve, és egyre rosszabb,depi vagyok!Arra, hogy viszonozza, amit érzek soha sem lesz képes, és amúgy is nemsokára elválnak az útjaink, és ez is fáj, nagyon fáj...Én szeretem őt!De nem várhatok el semmit!Én is tudom, nem várhatom el, hogy viszont szeressen, próbálom elfelejteni, bebeszélni, hogy ugyan már, túl vagyok rajta, de nem megy! Tudom, hogy van fontosabb dolog is az életben, s vannak szomorúbb dolgok ennél, minthogy én ilyenek miatt hisztizem, de kérem, valaki segítsen, hogy felejthetném el?Már mindennap egy szenvedés!Mindennap csak a sírás!Kérem, valaki segítsen!Előre is köszönöm!(Ja és Ő nem tudja, hogy miatta sírok, és nem tud semmit, csakhogy szeretem, nem neki hisztizem, általában itthon sírok, még csak az kéne, még jobban leégni..)


2014. febr. 17. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"Arra, hogy viszonozza, amit érzek soha sem lesz képes".


SOHA ne mondd, hogy soha :)


Mellesleg szerintem (most erős lesz), de jobb lesz így, ha elválnak az útjaitok és éled te is az életedet. Mivel minden nap látod, persze, hogy nem szűnik/marad el az érzés. Élned kell az életedet, hiszen még bármikor alakulhat ez a dolog később köztetek. De ne erre tedd fel a napjaidat, mert akkor nem adsz esélyt magadnak arra, hogy megismerhess más fiúkat.

2014. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, igaz, de olyan reménytelennek tűnik minden....

2014. febr. 17. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
jobb lesz, ha új közösségbe kerülsz.
2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen valószínű, de nem akarom itt hagyni!

Pedig tényleg reménytelen...

2014. febr. 17. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Elarulok valamit. Te nem ebbe a fiuba vagy szerelmes. Te egyszeruen SZERELMES vagy, es erre a fiura vetited ki az erzest. Lesz helyette mas :)
2014. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. febr. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!