Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogyha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogyha egy lánnyal beszélgetsz és ki van tágulva a pupillája akkor az többet is akar vagy legalább szerted veled lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ki van tágulva a pupillája, akkor most szívott el egy jointot!

Vagy sötét helyen beszélgetsz vele.

2009. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ennek nincs köze hozzá.(Nekem állandóan ki van tágulva :D )
2009. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha valakinek úgy általában ki van tágulva a pupillája, legyen az fiú vagy lány, az az érdeklődést fejezi ki, vagy te jössz be neki, vagy egyszerűen érdekli amit mondassz, sok minden lehet, de hogy egyből dugni akarna, azt kétlem.
2009. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hülye gyerek... Elárulok egy titkot: a pupillát alapvetően a fényerősség határozza meg, meg picit még befolyásolja a fókusztávolság. Ha a lány pupillája kitágulna, csak azért, mert örül neked, akkor nem látna rendesen! Van pupillatágító szemcsepp is, rohadtul nem lehet semmit látni, ha használod. Este találkoztál vele, mi? Sötét volt, te ütődött...
2009. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, amit kérdezett a kérdező. Csak ti szerintem nem tanultatok kommunikációt.

Alapvető jelenség, hogy a pupilla változásai érzelmeket is jelölhetnek. Ha valakit szimpatikusnak tartunk, akkor a pupillán kitágul picit, ha unszimpatikus összeszűkül. De ez akkor s megfigyelhető, ha mondjuk valami boldog vagy szomorú dologról beszélünk.


Az arab tárgyalók ezért szertnek világos szemű ügyfelekkel és üzletemberekkel tárgyalni, mert jobban látják a pupilla összeszűkülését és változását.


Amúgy szerintem nehéz megállapítani és sokat kell vizsgálgatni és nézegetni, hogy valakinél ezt meg tudd állapítani. De van valóságalapja!!

2009. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok..amúgy nem értem miért kell egyből hülyézni a másikat, ráadásul most én is hülyézhetnélek Téged, mert ha olvasnál kommunikáció könyvet vagy jártál volna egyetemre ezt biztos tudnád. Mégsem teszem ugyebár..alapvető emberi tisztelet.

Megdöbbentő mennyi bunkó ember jár ide. Itt nagyképüsködnek a semmire.

2009. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek,tanultam élettanből,h sok minden befolyásolja,érzelmi dolgok is...úh nem hülyeség...aki tanította az meg sztem elég jól tudja(bár az is igaz,h ezt nem kell készpénznek venni,h bejössz neki,mert tág a pupillája,előbb tág a fénytől,fókusztól,és rengeteg más dologtól)
2009. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látszik hogy sokan nem tanultak biológiát. Az érzelmi állapot nagyban befolyásolhatja a pupillát!!!
2009. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!