Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak nagyon kitágul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nagyon kitágul a pupillája (annyira hogy láttam a szemében magamat) miközben beszélgetek Vele, az jelentheti azt, hogy tetszem Neki? =)

Figyelt kérdés
Mert úgyhallottam, hogy ez így van, de nem biztos. =)
2010. máj. 12. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bevolt szívva, nekem akkor szokott nagyon tág lenni:D
2010. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

az azt jelenti h nem kap elég fényt a szeme:D:D

amúgy fogalmam sincs, hogy van-e vmi köze a dologhoz.

2010. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2010. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak túl sok cuccot tolt...
2010. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze... ha meg nappal szembe áll és úgy beszélgettek, akkor már nem is tetszel neki. (hiszen olyankor összeszűkülnek a pupillák)
2010. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó drótja van a srácnak.
2010. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy allergiás valamire?:D
2010. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, jelentheti azt!
2010. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen. Bár ezt rengeteg egyéb dolog (pl. fényviszonyok) befolyásolják.


Ez leginkább akkor működik, ha mondjuk odamész hozzá, de úgy hogy nem ijeszted meg. A lényeg, ha hirtelen kitágul a pupillája és tágra nyitja a szemét, majd vissza (ez a szemkinyitós dolog max 1 mp) illetve utána mosolyog, az jót jelent. Ja, a pupillája végig tág marad.


Ezt egyébként én is csak olvastam, hogy szép lány láttára tágul a pupilla, a gyakorlatban nem sikerült megfigyelnem. (Érdekelt és kipróbáltam, hogy pár meztelen csajt nézegettem, közben pedig felvettem a szememet. Sajna nem láttam túl sok mindent.


Sajna elég kesze-kusza lett ez az komment.

2010. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Drogozik.
2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!