Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé. Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Nagyon jól érzem magam vele amikor hülyéskedünk vagy beszélgetünk, de úgysem lesz belőle semmi ezért inkább el szeretném felejteni! Az a baj hogy ez elég nehéz úgy hogy minden nap látom és egy nap legalább egyszer keresi a társaságom. Amikor megfogadom hogy na ma nem foglalkozom vele úgy mint tegnap, nem beszélek vele annyit az sosem sikerül. Elég belenéznem a gyönyörű kék szemeibe és minden ilyesmit kiverek a fejemből! Nem tudok nem foglalkozni vele és fáj ha más lánnyal beszélget.


Ti mit tennének? Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit kellene tennem?

Nem akarok szerelmes lenni ha úgysem jön össze és csak fájdalmat okoz.


Normális válaszokat előre is köszönöm! 16L



2014. márc. 22. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg?! Ekkora akadálya nem lehet..
2014. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk. De úgysem kellenék neki. Amikor egyik órán lefeküdt a padjára és egész órán bámult az jól esett de szerintem sokmindent csak beképzelek. Tény hogy sokszor teremt fizikai kontaktust például bökdös vagy hozzáér a karomhoz de ennek szerintem inkább a barátságunkhoz van közé. Egyszerűen kezdek belenyugodni hogy soha ben lesz az enyém. Nem csak ő hanem egyáltalán senki.
2014. márc. 22. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd de ne próbáld!
2014. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig csak próbálkozni tudok. Se vele, se nélküle.
2014. márc. 22. 21:11
 5/10 rodrigoo ***** válasza:

A szerelmet a remény élteti, ha már tényleg ugy érzed semmi eselyed nálla, akkor elmúlik a szerelem is, akkor is ha minden nap találkozol vele.

Ha megprobalod kiverni a fejedből, az nem fog menni, ahányszor ezt teszed ugyancsak rá gondolsz és ujra és ujra vissza fog térni.

Talán az segithet, ha egy kicsit masként gondolkodsz rola: Az ember talalkozik ugy tiznél több emberrel, életében, akiket érdemesnek tart párjuknak és esélye is van arra, hogy viszonozzák érzéseit. Ö csak az egyik, akit az agyad kiválasztot most és azt sugja, hogy tarsd meg öt mert ö a legjobb és képes is vagy megkaparintani.


A tudatalattid most valahogy ugy latja,hogy nálla van esélyed. Tedd probára, mik az esélyeid nálla. Amint kiderül,hogy semmi esélyed, a szerelem is el fog múlni.

2014. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom hogy van esélyem. De gyáva vagyok bevallani neki és így nincs értelme!
2014. márc. 22. 21:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretem..de hiába.
2014. márc. 22. 22:00
 8/10 rodrigoo ***** válasza:
Van eselyed, csak azt szeretnéd, hogy ö kezdeményezzen. Szerintem nem gyávaság ez, inkább kulturális örökségünk. Azért vannak dolgok, amit megtehetsz, hogy tudtára add hogy szeretsz. Apró gesztusokból non-verbális kommunikáció mind fontos eszköz, ami a rendelkezésedre áll.
2014. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Például viszonozni szoktam az érintéseit. Meg van amikor teljesen akaratom kívűl végigsimítok a karján. Ezekre nem is szoktam felfigyelni, nem veszem észre magam. Barátnőm szokta mondani hogy mit csináltam.
2014. márc. 23. 07:12
 10/10 anonim válasza:
Próbáld meg! Ha szereted ne elfelejteni próbáld hanem hívd el valahova!
2014. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!