Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer majdnem megerőszakolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majdnem megerőszakoltak, a férfiak az utcán szinte hetente belém kötnek, lelkileg kezdek összetörni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, visszafogottan öltözködök, nem szoktam idegenekkel szemezni, még csak túl szépnek sem mondanám magam, mégis csak borzalmas élményeim vannak a férfiakkal. Ezért is nem volt még kapcsolatom. Barátkozó, nyitott lány vagyok (persze nem idegenekkel), de a kellemetlen élmények hatására bezárkóztam. Mit tanácsoltok?

2014. márc. 8. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérj valakitöl segitséget, ne járkálj egyedül, beszélj erröl valakivel
2014. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mászkálj forgalmasabb helyeken, más helyeken pedig ne egyedül menj
2014. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
pszichológus ?
2014. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Vannak akik be vonzák a rosszat,segítség kell neked hogy ne légy a jövőben áldozat.Meg van a szemkontaktusnál az az idő intervallum amikor tudják hogy nem félsz tőlük de kihívásnak sem vehetik az agresszívabbak.Öltözhetnél te lengébben is,ha látják hogy nem vagy egy elveszett nő akkor úgysem fognak bántani,az ilyen gyenge férfiak a gyenge nőket szemelik ki mert csak ehhez van bátorságuk.


A gondolataidat,az érzéseidet kellene átváltoztatni hogy rendben légy.

2014. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
merre laksz? próbálj kivilágított utcákon hazamenni, esetleg, jelentsd be a polgármesteri hivatalban,ha arrafelé nincs közvilágítás, talán tesznek ellene.
2014. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ne viselj magassarkút! Ha úgy adódik, tudj rendesen futni, rúgni. Elhiheted, helyben maradunk ha tökre pontosan rúgnak :)


Ahogy előttem is írták, forgalmas, kivilágított helyeken közlekedj. Este ne légy egyedül az utcán!


Ahol pedig eddig beléd kötöttek, azt a környéket próbáld meg kerülni, mert ezek szerint ott tanyáznak. Pl ha egyetemre menet van egy kocsma, és előtte kell elmenj, és ott van ez, akkor más utcáról közelítsd meg az egyetemet, ne a kocsmás utcán át.

2014. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gázspray-t, amit remélhetőleg nem kell használj de a tudat h van magabiztosabbá tesz. (bár én azért szívesen kipróbálnám)
2014. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, illetve 4-es hozzászóló válaszát javaslom komolyan figyelembe venni, kedves Kérdező!

A gázsprayt meg szerintem inkább felejtsd el, mert egy lehetséges támadás során sok esetben inkább lesz a támadó fegyvere, mintsem fordítva. Tehát sokszor a megtámadott fél nem tudja jól használni, és ellene fordul.

Inkább védekezz úgy, ha megtámadnak, hogy támadj vissza. Üsd, rúgd, csípd, harapd, ahol éred, és ezt most komolyan mondom. Elsősorban az érzékeny részeket próbáld eltalálni (főleg ágyék, szem), és amíg a fájdalommal foglalkozik, rohanj. Meg kiabálj hangosan segítségért.

2014. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint a segítségért kiabálást még védekezés közben gondoltam, ha futás közben csinálod, akkor az ő figyelmét is felhívod, hogy merre menekülsz.

Na de most csak a legvégső esetet írtam le, egyébként tényleg 4-est, 6-ost ajánlom figyelmedbe. Meg pszichológust/pszichiátert, hogy egy szakember segítsen a félelmeid feldolgozásban, legyőzésében.

2014. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hordj magaddal sokkolót vagy gázsprayt esetleg valamiféle fegyvert és ha már látod, hogy para van akkor előkapod egyből megfognak ijedni.
2016. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!