Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Steril szobába csak az AIDS-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steril szobába csak az AIDS-eseket teszik?

Figyelt kérdés
a volt barátom 3 hónapja kórházban van műtötték de nem válaszol arra hogy AIDS-E .. mit tegyek?
2014. márc. 4. 21:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
arra voltam csak kíváncsi hogy sok féle betegsége miatt lehet-e steril szobába kerülni vagy sem de azért köszi
2014. márc. 4. 21:50
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg sok oka lehet, hogy valakit steril szobába tegyenek. Minden olyan esetben steril szoba a kötelező, ha az immunrendszer nem működik, azaz nagyobb a valószínűsége, hogy bármitől megbetegedhetne, illetve olyankor, ha egy esetleges fertőzés gyakorlatilag életveszélyes lenne már számára.

De egyébként meg: gumival csináltátok? 3 hónapnál régebb óta szakítottatok, ha nagyon prázol, csináltass egy AIDS tesztet! Ennyi idő alatt már kimutatják, és nem több, mint egy vérvétel. Akkor legalább saját magadat illetően megnyugodhatsz.

Egyébként meg tudod, hogy mi a baja, miért tartják bent ennyi ideig? Már bocs, de nagyon nagy lehet(ett) kettőtök között a bizalom.

2014. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam támogatni őt is írtam neki több üzenetet hogy gyógyuljon meg hamar bármi baja is van de ha AIDS-es akkor ne haragudjál már meg érte ha magamat is féltem...
2014. márc. 4. 21:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Már majdnem 1 éve szakítottunk, de ez csak most derült ki. Nem váltunk el szépen, mivel kiderült hogy nem én voltam neki az egyetlen....ha már ennyire támadtok
2014. márc. 4. 21:57
 15/18 anonim ***** válasza:

így a stílusodat látva nem csodálom hogy nem te voltál neki az egyetlen


ha parázol elmész és letesztelteted magad

istenem hány éves vagy? 15-6 mert kb ennyinek látszol a modorod alapján

2014. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szeretem ha teljesen idegen emberek megítélnek egy ilyen "kellemetlen" beszélgetés alapján
2014. márc. 4. 22:03
 17/18 anonim ***** válasza:

8-as nak igaza van!! pont irni akartam

Ha hív fertözött lenne vagy bármilyen trópusi betegsége lenne akkor a László kh-ban lenne 17-es épületben feküdne

2014. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán melyik kórházban van?
2014. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!