Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkásszállóra lehet vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkásszállóra lehet vinni csajét? Természetesen 1 ágyas szobába. Nyilván helye is válogatja, de hátha van, akinek konkrét tapasztalata van ez ügyben. Tudnom kell mielőtt beköltözöm.

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel arra a következtetésre jutottam, hogy mivel benne van a nevében, hogy "MUNKÁSszálló", és nem kupleráj, így valószínűleg nem lehet. :)
2014. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"csajet"? LOL :D
2014. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, Győzike, már ennyire rosszul megy neked?
2014. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drága testvérem ez már a legalja !
2014. febr. 19. 11:32
 5/6 A kérdező kommentje:
1., Akkor a munkás hokizzon v. kázzon? Am. nem vagyok az, nem mintha szégyellni való lenne. Nekem nem ilyen egyértelmű. Ez nem olyan mintha közös lakásban szobát bérelnél. Nem zavarsz vele nagyon senkit sztem. Egyágyas szobáról beszélek. Ha jó fej az illető recis, akkor pár üveg sörért megoldjuk talán, ha már legálba nem megy. Köszi a választ, de tényekre lenne szükségem. Különben meg nyilván a legegyszerűbb, ha személyesen járok utána, de addig is puhatolózok.
2014. febr. 19. 11:42
 6/6 A kérdező kommentje:
;)
2014. febr. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!