Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezzdtem felnöni. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezzdtem felnöni. Van menszeszem, nőnek a cici (nem kicsit) és szerelmes is vok ezt a tanárok látják rajtam?

Figyelt kérdés
Most egy kis ideig emo voltam az of. meg se lepődöt(ő a rajz tanár is)rajz órán a szerelmem próbált rá beszélni hogy ne legyek emo és mosolyogtam az of látta.Ma nem volt ott a szerelmem egésznap kivoltam tesiórán nagyon szarul kosarazztam pedig eléggé jó vok,utána mivel nem volt suliba éreztem hogy 1 könny csepp megy le az arcomon.A tesitanár láthatta ezt rajtam? A tanárok mit csinálnak ilyenkor?vmit látnak rajtam???11/l
2009. dec. 12. 00:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen kezdesz felnőni, de ez nem jelenti azt, hogy már meg is értél mindenre és már túl is vagy a felnőtté váláson. Nem bűn az, ha már vannak olyan érzéseid, amik eddig nem, olyanokat tapasztalsz meg, amit eddig nem. Érett még nem vagy az biztos. Ezt nem rossz indulatból mondom, hanem mert ez az igazság. Most olvasd vissza miket írtál. Azon izgulsz, hogy a tanárok észrevesznek-e valamit, rontasz egy fiú miatt, dolgozat közben ráírod a kezedre a nevét, ezzel meg azt kockáztatod, hogy puskázásért elkapjanak.


Annyit fogsz még változni, alakulni, hogy azt el sem hiszed. A szerelem meg ilyen korban inkább álmodozás, mint valós. Szerintem inkább a tanulásra fektess hangsúlyt és ne erre a fiúra. Annak a fiúnak inkább a számítógép és a játékok járnak az eszében és nem a szerelem. Akkor leszel igazán felnőtt ha kihasználod a lehetőségeidet, amíg még vannak. Lassan itt van a pályaválasztás, inkább szerintem ezekkel foglalkozz.

2009. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%
vazzee megkkrrát dőltem a röhögéstől xD 11 éves emo XD
2009. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
57%
16 :34 ez rohadt nagy volt xD am nem vágom... mi a f*sz köze van osztályfőnöknek hozzá??miért kéne tudnia?? haggyuk má hogy 11 évesen mien szerelmes vagy ....meg h a WC be smároltak ..hát mit ne mondjak mi mást is csináltunk wc be anno...
2009. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!