Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezzdtem felnöni. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezzdtem felnöni. Van menszeszem, nőnek a cici (nem kicsit) és szerelmes is vok ezt a tanárok látják rajtam?

Figyelt kérdés
Most egy kis ideig emo voltam az of. meg se lepődöt(ő a rajz tanár is)rajz órán a szerelmem próbált rá beszélni hogy ne legyek emo és mosolyogtam az of látta.Ma nem volt ott a szerelmem egésznap kivoltam tesiórán nagyon szarul kosarazztam pedig eléggé jó vok,utána mivel nem volt suliba éreztem hogy 1 könny csepp megy le az arcomon.A tesitanár láthatta ezt rajtam? A tanárok mit csinálnak ilyenkor?vmit látnak rajtam???11/l
2009. dec. 12. 00:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

"Elkezzdtem felnöni."


Testileg, legfeljebb. Vagy érted a finom célzásomat, vagy nem - a lényeg, hogy attól, hogy a tested kezd "felnőni", te még továbbra is egy gyerek vagy.

2009. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
miért is fontos ez? szerintem mindegy hogy észrevesz-e ilyesmit vagy nem.
2009. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha elkezdtél felnőni, akkor itt az ideje magyarul megtanulni. Meg se bírtam számolni a hibákat az írásodban.

Amúgy a tanárok biztos látnak valamennyit abból, amit mondtál - de legtöbbször nem csinálnak semmit.

Ha jó viszonyban vagy az osztályfőnököddel, vagy valamelyik másik tanárral, akkor megpróbálhatod vele megbeszélni, vagy tanácsot kérni - valószínűleg segíteni fog, ha tud.

2009. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

a tanároknak van saját magánéletük, nem nagyon érnek rá a diákokéval foglalkozni, hacsak nem fordulsz hozzájuk segítségért vmi miatt

a testi változásokat nyilván látják, mint ahogy a többi 10 egynéhány osztálytársadét is, de ez sem fogja őket különösebben lázba hozni

ha a nagy szerelem miatt romlik a tanulmányi eredményed, esetleg rákérdezhetnek, hogy mi bajod

2009. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A másik 5.osztály of-je folyton piszkálja az osztályát.
2009. dec. 12. 08:38
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 12. 08:49
 7/33 A kérdező kommentje:
AZ órákon fojton ránézzek és ha ő is rámnézz akkor kicsit elpirulok. hogy érjem el hogy a magyar tanár felfogja végre, már mindent próbáltam a kezemre írtam a nevéd dolgozatnál mért nem fogja fel hogy szerelmes vok dolgozat pont akk volt amikor az a fiú nem volt suliba.
2009. dec. 12. 09:06
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Picim, te még nagyon gyerek vagy, a kamaszkor előtt állsz. Akkor kezdesz majd felnőni, amikor majd rájössz arra, hogy 11 évesen még akkor se tudnál emós lenni, ha tényleg lenne valami problémád az életben és maga az emóság nem lenne egy divatmajmoló hülyesége a túlzottan kevés problémával rendelkező fiataloknak.


Akkor kezdesz majd igazán fölnőni, ha észreveszed, hogy amiket most hatalmas problémának érzel, azokon igazából mindenki átmegy és az élet természetes részei.

2009. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, a helyesírásod elnézve a magyar tanár biztos nem vesz észre rajtad semmit...
2009. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
lehet én vagyok a hülye de egy szót se értek... ki szerelmes kibe?? és mi köze ehhez a tanárnak?? wáá valaki világosítson fel mert bosszant :D
2009. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!