Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezzdtem felnöni. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezzdtem felnöni. Van menszeszem, nőnek a cici (nem kicsit) és szerelmes is vok ezt a tanárok látják rajtam?

Figyelt kérdés
Most egy kis ideig emo voltam az of. meg se lepődöt(ő a rajz tanár is)rajz órán a szerelmem próbált rá beszélni hogy ne legyek emo és mosolyogtam az of látta.Ma nem volt ott a szerelmem egésznap kivoltam tesiórán nagyon szarul kosarazztam pedig eléggé jó vok,utána mivel nem volt suliba éreztem hogy 1 könny csepp megy le az arcomon.A tesitanár láthatta ezt rajtam? A tanárok mit csinálnak ilyenkor?vmit látnak rajtam???11/l
2009. dec. 12. 00:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
1már hogy szerelmes vok belé az előző of tudta hogy szerelmes vok belé de mivel idén új of-et kaptunk így még az of nem tud semmit eről.
2009. dec. 12. 10:06
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
ahha! :) ez jó. és mi köze hozzá az ofőnek? ez a te dolgod meg a srácé, nem?
2009. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
ha az of tud róla nem tom mit csinálna
2009. dec. 12. 10:11
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
mit csinálna? mit csinálna? nem csinálna semmit. ha jók a jegyeid senkit nem érdekel a tanárok közül kibe vagy szerelmes. de ha annyira aggódsz akkor ne mutasd nekik :D ennyire egyszerű :D jajj te XD tanuljál az a lényeg!
2009. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Az of-nek sok köze van hozzá mert az ő osztálya 4év az előző osztályával megtörtént hogy 1fiú meg 1 csaj a lány wc-ben smárolt és az óta figyel az ilyenekre.
2009. dec. 12. 10:26
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

Azt látják,hogy testileg változol.Azt kétlem,hogy észreveszik,hogy szerelmes vagy.Egy tanárnak rengeteg dolga van,nem hiszem,hogy pont Rád figyelnének ennyire.

Tehát emiatt ne aggódj.

15/L

2009. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

nem kezdtél te még el felnőni... smároltak a wc-ben. és? akkor mi van? 8.ban már mást is csinálnak a wc-ben, legalábbis nálunk így volt, és igazából senki nem lepődött meg rajta.


minek kéne, hogy a tanár bármit tudjon? azt várod, hogy hozzon össze a fiúval, vagy mi? nem értem a problémát tulajdonképpen. szerelmes sem hiszem, hogy úgy komolyabban lehetsz 11 évesen... az még csak ilyen gyerekrajongás, majd elmúlik.


akkor kezdesz majd felnőni, ha az ilyen dolgok nem okoznak ekkora problémát, hogy kérdéseket kelljen feltenned, meg hogyha nem találod majd olyan rendkívül fontosnak, hogy te emo legyél... amúgyis, marhaság az egész. mondjuk nem tudom, nálad csak abból áll e, hogy divatos cuccokat hordasz lehetőleg jó drágán, és azt mondod, mennyire szar kedved és életed van, vagy vagdosod is magad, azért remélem nem teszel magadban kárt egy ilyen marhaság miatt.


lesznek még nagyobb gondjaid is, ha már ezt sem tudod egyedül megoldani, az eléggé rossz dolog. és tanulj meg írni. mert olykor érthetetlen amit írsz, és a felnőttek tudnak írni. meg a felnövők is.

2009. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
6.ba csinálták és nagyon szerelmes vok.
2009. dec. 12. 10:48
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

neked is sikerült levenni a lényeget...

mindegy.


el fog múlni. 3-4 év múlva majd rájössz, hogy ez nem is szerelem. ha annyira szerelmes vagy, mondd meg a fiúnak. ha igazán felnövőben vagy, akkor képes vagy erre, és nem tartod cikinek. de nem hiszem, hogy bármifajta beteljesülés várható egy 11 éves sráctól. ők még kisautókkal játszanak, nem foglalkoznak így lányokkal.

2009. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem is mered az osztályunkat a város legérettebb 5.osztálya.
2009. dec. 12. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!