Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoé1919 kérdése:

Szerelmes lettem a tanáromba, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Általános iskola nyolcadik osztályában koptatom még a padot. Idén szeptemberben érkezett hozzánk egy sármos, 20-as éveiben járó testnevelés tanár. Nem is igazán foglalkoztam vele, mindaddig, míg fel nem tűnt, hogy velem kivételesen kedves, és sokat poénkodik velem. Rákerestem a neten, s rá is bukkantam, hiszen versenytáncos, illetve a közösségi oldalon is megleltem. Kezdtem megijedni magamtól, ahogyan megfordult a fejemben, hogy szerelmes lettem a tanáromba. Próbáltam nem foglalkozni vele, de nehezen ment, mert mindig megtalál valamivel, hogy beszélgessünk, vagy feltűnően néz. Akárhányszor meglátom, görcsbe rándul a gyomrom, nem beszélve arról, hogy sokszor rámosolyog, ami egyébként természetes lenne, de nem nála, aki igen merev típus.

Most mihez kezdjek? Benne van a pakliban, hogy nem magányos ez az érzés? Ugye nem én vagyok az egyetlen, és nem morbid dolog ez a számomról?


2014. febr. 22. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Már megkérdezted vagy háromszor.
2014. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már volt! Újat!
2014. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:

mi tévő lennél? a tanárok iránti szerelem plátói és pont. nem mindent lehet megkapni az életben..

nekem is tetszett 1-2tanárnő.. azt mégis túléltem anélkül, hogy bepróbálkoztam volna

2014. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tüzet vízzel kell oltani! Ha nincs ló, jó a szamár is!

Startolj rá olyanra aki elérhető számodra, és meglátod el fog múlni!

2014. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zoé, neked ez a hobbid? Midnen nap megkérdezni ugyanezt, de ha valaki segíteni akar, akkor lesz*arod?
2014. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból, hányadjára kérdezed meg?

És minek kérdezed meg, ha lesz*arod, ki mit mond? Vagy addig teszed fel ezt a kérdést, ameddig nem lesz valaki, aki pont azt mondja, amit te hallani szeretnél?

2014. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sophie091 válasza:

Nem, nem beteg dolog szerintem, az ember kamaszkorában amúgyis képes olyanokba beleszeretni, akikbe álmában sem gondolta volna. És egyedül sem vagy, sőt szerintem ez egész gyakori eset, igazából velem is hasonló a helyzet, csak én már egyetemista vagyok...

Én azt tanácsolom neked, hogy azt is figyeld meg, hogy másokkal hogyan viselkedik. Nem lehet, hogy mindenkivel ilyen kedves, aranyos a pasi, csak nem látod, hogy másokkal milyen, és ezért félreérted a helyzetet?

És azt tudod, hogy van-e valakije? Mert írtad, hogy megtaláltad neten...

Meg még nagy probléma, ha akar egyáltalán valamit a pasi, hogy ő, mint tanár, nem kezdhet ki diákkal, gimiben sem, általános iskolában meg pláne, mert nem vagy nagykorú, ő meg minimum az állását tenné kockára.

Szóval ez inkább plátói dolog szerintem, viszont ha már tényleg szerelmes vagy belé, akkor két dolgot tehetsz: vagy megpróbálod minimálisra csökkenteni a vele való találkozásokat és elfelejteni, (na ez az, amihez én soha nem voltam elég erős, mert túl szerelmes voltam) vagy egyre többet találkozol, beszélgetsz vele, és megvárod míg elmúlik, vagy kezdeményezel valamit. Végülis nyolcadikos vagy, akkor májusban el is ballagsz, nem? Akkor akár mielőtt elmész, el is mondhatod neki, legeslegrosszabb esetben bunkón elutasít, attól meg biztosan kiábrándulsz belőle..

2014. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Őszintén, én nem akartam többször kiírni, mert miért is tenném, de nekem azt írta ki, hogy az előző kettő törlésre került, s én sem látom sehol, s ezáltal a válaszokat sem:/

Ezek szerint a kérdések nem lettek törölve, de nekem tíz percre, hogy kiírtam eltűntek a kérdéseim közül.

2014. febr. 23. 11:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Sophie091 köszönöm a válaszod, igazán megnyugtat, hogy nem én vagyok az egyetlen.:) Sokszor úgy veszem észre, hogy velem valahogyan máshogyan bánik, mint a többiekkel, de nem igazán merem komolyan venni ezt az egészet, mert már arra is gondoltam, hogy csak én beszélem bele, hogy velem más.
2014. febr. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!