Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tippeket! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tippeket! Hogyan tudnám mégis megkapni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: még pár hónapja lefeküdtem egy sráccal, inkább buli kedvéért, alig ismertem. Nemrég újra egymásba gabalyodtunk egy bulin. Nagyon jó vele az ágyban, annak ellenére hogy alig ismerem, a szex jól működött. Nekem ő személyiségre annyira nem tetszik, mert nem egészen olyan mint amit elképzeltem, de egyszerűen nem ismerem eléggé. Megbeszéltük a dolgot, hogy mi legyen velünk, ő azt mondta, hogy őt most jobban érdekli az a lány aki már százszor visszautasította (pont azért mert visszautasította). Én meg elmondtam neki, hogy annyira nem az esetem, csak tapasztalat alapján kihagyhatatlan volt az "ajánlata". Amúgy barátian váltunk el. Kicsit sérti a büszkeségem (ami valahol önző és csúnya dolog). Mit tudok tenni/mondani, hogy mégis én kelljek neki? (Hosszútávú megoldások is érdekelnek, tudom, hogy ezt nem lehet egy perc alatt elérni.) Én úgy érzem, hogy lenne esélyem, csak akkor valamit lépnem kell. De mit? Köszönöm a tanácsokat! (Kérlek az kíméljen aki ki akar oktatni, hogy ez így úgy csúnya dolog.)
2009. dec. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a személyisége,akkor elég furcsa,hogy mégis akarsz tőle valamit.Eléggé lejáratnád magad,ha most meg elkezdenél teperni,miközben tudod,hogy neki más kell,és ráadásul jól tudod,hogy nem is tetszik a személyisége,és csak szex volt köztetek.Kicsit képmutatásnak tűnne.Ezzel nem kioktatni akarlak,de ennek így mi értelme,ha valójában csak a szex szempontjából érdekelt?Kereshetnél olyat,aki valóban szimpatikus,mint ember.Ne haragudj,ha megsértettelek,de így látom a dolgot!
2009. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt alapból elrontottad ÖRÖKRE. A srácokat NEM érdeklik az olcsó nők, ahogy meg is mondta. Nem tetszik, de járni akarsz vele.. olyan sok pénze van?
2009. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, mert nem olyan aki tetszeni szokott és nem beszéltem vele eleget...és az már azért világos, hogy nem a totális ellentéte az elképzeléseimnek...és amúgy nem olyan nyomulásfélére gondolok ami gáz lenne, lejáratni nem akarom magam. És igen gonosz dög vagyok és a büszkeségem miatt kell!!:P Amúgy nem csak, régóta ő az első srác aki valamivel normálisabb, csak erre későn jöttem rá.
2009. dec. 9. 15:48
 4/5 A kérdező kommentje:
vááá....sose érdekelt a pénz, a szex annál inkább
2009. dec. 9. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Késő bánat,eb gondolat!Büszkeségre nem fogsz várat építeni,ha érted,mire gondolok.Most,hogy kimondtad neki,amit gondolsz Vele kapcsolatban,nincs sok esélyed.Esetleg írogathatsz neki smseket,ilyesmik,de én nem hinném,hogy összejáráson kívül más is kisülne a dologból.Mondjuk,ha csak szexkapcsolat kell,akkor sanszos,hogy próbálkozásaidnak beérik a gyümölcse!Járásra viszont ne számíts.
2009. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!