Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miert baj/ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miert baj/ciki?

Figyelt kérdés
Lesz holnap este egy buli, amin ott lesz az a pasi, aki tetszik. Az egyik csajnak megmutattam, hogy mit veszek majd fel (lila-feher-fekete tapados miniruha, feher blezer es fekete magassarku), erre nekemallt, hogy miert oltozok ennyire ki egy pasi kedveert, illetve ugyse fog eszrevenni ebben a kombinacioban
2014. febr. 14. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy ai a miniruhát linkelte? mert ha igen, akkor ennyit mondanék:


Ne röhögtesd ki magad a fehér blézerrel.

2014. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csak fekete jó hozzá, és a ruci nem februárra való, hanem májustól-szeptemberig.Ilyenkor csak kinevettetnéd magad vele.
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mar nem azert, de buliba mit vegyek fel, ha nem ruhat?
2014. febr. 14. 11:03
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Egy farmert és valami szép felsőt. Az, hogy buliba mész nem jelenti, hogy egy olcsó riinek kell látszanod.
2014. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

3 Ha így fogsz elmenni, egyszerűen egy közönséges, ízléstelen nőnek fogsz látszani, akit az ember inkább kikerül, mint oda egy hozzá.Értsd már meg.


Nem mindegy, hogy egy nő ízléses, közönségesen ízléstelen.


Jót akarunk neked, fogd már fel.

2014. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mar miert lennek kozonseges es izlestelen? Nagyon erdekes az izlesetek! Amugy 50%, megtudhatom, hogy no vagy-e vagy ferfi?
2014. febr. 14. 11:23
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Februárba tapadós(ezt szót amúgy használjuk ruhára,ink. feszülős nem?)miniruha?:DDD Nagyon yolo swag az tuti:DD

Ha normális a faszi kapásból kuka vagy nála.Illetve komolyanvenni soha nem fog.


A kevesebb néha több.

Ha nem akarod h ribinek nézzen, akkor ne öltözködj/viselked úgy.

Ha csak amiatt tűnnél fel neki, h kilóg a pnád ha leülsz a miniruhádba,meg kinnt a csöcsöd a blézerből,akkor valamin elkéne gondolkodni...


Szolidan miért nem lehet csábítani?Mert ahhoz már olyan tulajdonságok kellenek amik túlmutatnak push-up melltartón?:D

2014. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szanalmasok ezek a valaszok! Egy szoval nem mondtam, hogy kinn van a fenekem meg a mellem belole. Sajnalom, ha ti meg nem lattatok olyan csajt, akinek a miniruhakbol nem volt kinn valamije.

Es most tisztaban vagyok vele, hogy jonni fognak az olyan valaszok, hogy "te hulye vagy", meg "hulye kerdesre milyen valaszt varsz" szoval ezektol kimeljetek, ha nem tudtok ujat mondani, akkor nem mondjatok semmit!

2014. febr. 14. 11:37
 9/20 anonim ***** válasza:
6 Nő vagyok,állítólag(többek szerint) van "némi" izlésem is, minden nemű irigység nélkül irkálok neked.
2014. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egy szoval nem mondtam azt, hogy esetleg irigysegbol irnal!
2014. febr. 14. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!