Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki az, ha 17 éves már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki az, ha 17 éves már elmúltam, és még mindig nincs barátom?

Figyelt kérdés
Sosem voltam szerelmes, belém sem volt még senki. Egy ismeretlen fiú sem elegyedett szóba velem, radizni pedig pláne nem hívtak még el.. Egyesek emiatt még korábban is kiröhögtek, de én már kezdem ezt elfogadni, hogy nekem a jövőben sem lesz párom. Valakire csak úgy ragadnak a fiúk, valakit viszont simán elkerülnek. Szerintem nem vagyok csúnya egyáltalán, alkatilag sem (170 cm vagyok és 55 kg, barna hajam van és kék szemem). A belsőmet tekintve sem vagyok borzasztó, kedves, segítőkész, türelmes, maximalista, komoly még is vidám lány vagyok, viszont önbizalmam az kevesebb van, mint kellene.
2013. nov. 19. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ciki
2013. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szio velem is ugyanez van! 18/L ha van kedved esetleg dumalni irhatsz....(:
2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen az önbizalomhiány pont emiatt alakult ki, hogy senkinek se tetszettél még, meg lehet a családod is elhanyagol. ha ismerkedsz írj
2013. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

képet küldessz magadról? :)

18/F

2013. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem adsz semmi visszajelzést a fiúknak.

Úgy meg nem fogunk elhívni..

18/F

2013. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegényke, de amúgy nem ciki, figyelemre méltó teljesítmény!
2013. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az önbizalom hiánya nagy gond!


És hasonló helyzetben voltam. 17 éves múltam jócskán, amikor megismertem egy olyan fiút, aki igazán tetszett. Nagyon sokat beszélgettünk, vele randiztam először. Végre boldog voltam, kezdtem elhinni, hogy én is tetszhettek valakinek. Aztán végül is nagyon csúnya véget ért a történet.


Azóta elhiszem, hogy én is értékes lány vagyok és meg fogom találni a páromat. Ez egyébként még az év első felében történt. Most másik városba tanulok, és szeptember óta több fiúnak is tetszettem az új iskolában. Az egyik fiúval össze is jöttem, de az sem tartott sokáig, na mindegy.

Az önértékelésemnek mindenesetre jót tesz, hogy látom, hallom, érzem, hogy több fiúnak is bejövök.


Szóval lehet, hogy csak szimplán rossz helyen keresgélsz, vagy rossz helyen vagy. Elmész továbbtanulni, vagy nyári munkára bármi és ki tudja, lehet, hogy ott értékelni fogják a pasik azt, amilyen vagy és ragadni fognak rád. :)

18/L

2013. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lakik valamelyikőtök Miskolcon?
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!