Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a belső értékek valahogy "kisugároznak"?

Figyelt kérdés
Ha valaki a külsőt nézi egy számára idegen embernél, egyből rásütik, hogy felszínes (legalábbis a lányokra szokás). Viszont a belső dolgait hogy vegye észre elsőre? Viszont az valamennyire a külsőn is meglátszik (szerintem legalábbis). Akkor még ha az ilyen "kivetülés" alapján dönt az ember, akkor is felszínes? Vagy akkor most hogy döntse el az ember, hogy szimpatikus-e neki a másik, hogy ne tartsák egyből ilyennek meg olyannak, de ne is fecsérelje az idejét esetlegesen felesleges körökre valakivel?
2014. febr. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, kisugárzik, mindenképp.. am beszélgetéssel tudod megismerni a belső értékeit.
2014. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na igen, ez a 22-es csapdája...


Első benyomás: többnyire külső, megjelenés, kisugárzás alapján.


Ezután dől el, hogy milyen a belsője... (persze vannak megnyilvánulások, amik elsőre is lejönnek, de ezek többnyire a szélsőségek).


Ha viszont valakit már ismersz suliból, munkahelyről, arra nem feltétlenül tekintesz potenciális jelöltként...


Így a belső dolgokra érdemes a viselkedéssel utalást tenni ismerkedéskor. Udvarias gesztusok, testbeszéd pl. elég sok mindent elárulhatnak.

2014. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok neked mondani, saját tapasztalatból, hogy a belső romlottság kiül az ember arcára, vagy a bambaság/butaság. Tehát valahol van benne valami, persze attól még lehet nagyon sok rossz tulajdonsága valakinek, hogy kellemes a megjelenése, de az előbb említett dolgok, főleg az emberek 20-as évei közepére megjelennek az arcon. 24F
2014. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, semleges témákról beszélgetve nonverbális kommunikációból (mimika, tekintet, testmozgás, testtartás, térszabályozás figyelésével) is felmérhető sok minden. Mennyi iskolázott, kulturált az illető, mennyire elégedett önmagával, magánéletével.
2014. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Ha a külső nem jön be neked, valószinüleg nem fogsz vele ismerkedni, hogy megismerd :)

Ámbár sok mindent nem tudsz levenni ha ránézel. Párkapcsolatok szintjén meg szinte semmi olyasmit ami hosszú távon neked fontos lehet. Megbizhatóság,őszinteség,nyiltság,becsületesség, ragaszkodás, hűség. Csupa olyan tulajdonság amit biztosan nem mondasz meg senkiről ha ránézel, akármi is rajta a külső :)

2014. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy kocka matekosnak például sugárzik a szemüvege.
2014. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Saját példámat tudom felhozni!

Alapjáraton ismerkedés, kapcsolat építés terén, nagyon kevés önbizalommal rendelkezem. (ez van... pont)Ezáltal nem sokat mutatok ki magamból a környezetnek. Kinézetem átlagos, bár nem kevés felesleggel rendelkezem, de nem egy fotel harcos vagyok, szal kőkemény fizikai munkát is végzek egyben. No de a lényeg. Neten keresztül az anonymitás jótékony leple alatt, ismerkedtem meg lányokkal. Sajnos ami miatt nem tudna összejönni bármi az az irgalmatlan nagy távolság, vagy éppen foglaltak (én meg nem pofátlankodom bele egy jól működő kapcsolatba) de mind megjegyezték, hogy nagyon is "értékes" ember vagyok nekik. (megjegyzem, én nem tartom magam hú de különlegesnek, ezt a "bókot" tőlük kaptam)

Node válasz a kérdésre. Személy és egyén függő. A nagy átlagban ez kiütközik, de MINDIG vannak kivételek!


További szép napot

2014. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!