Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akivel helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember akivel helyet cserélnél, vagy jó neked a saját életed?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van olyan!
2014. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csakegylány.17 ***** válasza:
nekem jó :)
2014. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Enyém tökéletes. Nem kell másé.
2014. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18 éves saját magammal cserélnék csak!
2014. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem az életemet cserélném el csak a múltamat és pár tulajdonságomat
2014. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mit keres ebben a témakörben?
2014. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is tökéletes(aránylag), semmi esetre sem cserélnék:)
2014. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Úristen O.O elnézést.. nem pont ide akartam írni.... Valaki nem tudná jelenteni, hogy rossz a témakör? :$

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 19. 13:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Senkivel nem cserélnék, ez is bővel elég izgalmas számomra, és legalább 3 emberöltönyi életet élek, úgy hogy kösz de nem:D
2014. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 piriiiiii ***** válasza:

Erre a kérdésre azért nehéz változni, mert az élet nem csak egy-két felületes dologból áll, hanem sok-sok millió apró történésből, helyzetből, amik hol magasan, hol alacsonyan helyezkednek el, hullámzanak, lüktetnek.

Az én életem nem tökéletes, sok-sok gikszer van benne, kicsik-nagyok. De vannak jó részei, és bízok magamban. Tudok teremteni boldog pillanatokat is, és jóérzés önt el, hogy én vagyok én. Vannak rossz idők, de ha azokon keresztülrágom magamat, tökéletes lesz az életem.

2014. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!