Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya vagyok (képen jobb oldali)?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 3. 21:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csak a füleid a baj, és a hajad nem előnyös. De egész előrhető áron van ma már fülkorrekciós műtét, szóval nem megoldhatatlan probléma.
2014. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Helló.


Hasonlóak voltak a füleim mint neked.

Utáltam, mindig próbáltam a hajammal takarni, utána összejött a pénz a műtétre, olyan fülem lett mint bármelyik másik embernek és a hajamat is levágathattam végre rövidre.

Kellett egy kis idő mire megszoktam, de ma már nem is gondolok arra hogy takargatnom kellene. Hozzáteszem ha te is meg műtetnéd teljesen más lenne az arcod is.

2014. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 LeftBehind ***** válasza:
A füleiddel még nem is lenne akkora baj....de az a frizura, valamit csinálj vele.
2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mint egy kevésbé sikerült Hitler-cosplay. Más hajat javaslok.
2014. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a füleddel nem tudsz mit csinálni, de az arcod nem csúnya. És sürgősen változtass frizurát mert ez nagyon öregít!
2014. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A hajadon változtass, a füledet idővel korrigálhatod mert sokat dobna az összképen, ami a lényeg hogy jó arcú vagy és ezért lenne érdemes rendbe hozni azt amit lehet. Szóval nem vagy reménytelen

Egy volt srác osztálytársamnak pont akkoriban csinálták meg a füleit mert előrébb voltak, és nagyon jó eredményt látott a tükörben

2014. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kaz arcod átlagos, de a füleid tényleg nagyon lállnak, ezzel a hajjal meg csak kiemeled mégjobban.

Valami kicsit rövidebb, borzolt sérót válassz és az már sokat dob a kinézeteden.

19/L

2014. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg nem áll jól ez a régimódi frizura. Mitha az ötvenes évekből jönnél... :)


Szerintem jól néznél ki arcodba lógó tincsekkel, és hosszabb hajjal... Ami eltakarná a füled. :)

2014. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszel ,de nem ártana vmilyen más frizura:)
2014. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
van egy füled :D (de legalább jó fizikumotok van xD )
2014. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!