Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket ez nem riasztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket ez nem riasztana vissza? Mit gondolnatok?

Figyelt kérdés
Osszejosztok egy csajjal, majd par honap utan mar mentek egymashoz(esetleg ott is alusztok). Ahogy beleptek a baratnotok szobajaba, megpillantotok egy asztal, tele sminkcuccal, testapoloval, parfummel...
2014. febr. 1. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En raszoktattam kizarolag egy fajta illatra a csajaimat:


egyreszrol csak egy parfumot kell tartanom itthon, azt barmelyik hasznalhatja ... masfelol viszont sosem erzi meg rajtam az egyik, a masik illatat :)


Na, de smink? Ennyi vakolat kell a csajodra? Vagy mindenkitol csak sminkcuccokat kap ajandekba? Es akkor miert is van ilyen sok?

2014. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hááát... Ha megnyerő, intelligens, s elfogadja, hogy nekem nincs egy asztalnyi, még egy fióknyi sem, nos akkor okké...
2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!