Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok, hogy egyszer már visszautasitott fiú mondaná, hogy még mindig ugyanazt a lányt jelentitek neki?

Figyelt kérdés

Lányok, mit gondolnátok, hogy egyszer már visszautasitott fiú mondaná, hogy még mindig ugyanazt a lányt jelentitek neki?

Mittomén, 1 hónapja.


2014. jan. 11. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghatódnék és adnék újabb esélyt. 21/L
2014. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő baja, a saját idejét pazarolja értelmetlen megszállottságra.
2014. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy talán azért mert szeret, ez csak kell, hogy egy nőnek jelentsen valamit
2014. jan. 11. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell, hogy jelentsen valamit, igen, de a lány nem vonzódik a fiúhoz, akkor mit lehet tenni?


Hasonló szituban vagyok én is, visszautasítottam egy fiút. Nagyon rendes srác, és eszembe sem jutna bántani, vagy fájdalmat okozni neki, bírom is, jókat szoktunk beszélgetni, de nem vonzódom hozzá. Nem a vonzalom a legfontosabb számomra egy kapcsolatban, mert hosszútávon vonzalomra nem lehet építeni, viszont a vonzalom hiánya komoly problémákat idéz elő. És nálam például ez a helyzet, nem vonzódom hozzá. Emberként kedvelem, jókat beszélgetek vele, de ennél több nem lehet köztünk, úgy érzem.

2014. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeret, önmagában csak az együttérzésemre elég. Gondolom, akkor is szeretett, amikor bepróbálkozott, és nem azért utasítottam vissza, mert ennyi elég is volt, hogy az esetem legyen.
2014. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt, kevésbé jószívű ember kap is az alkalmon, hogy van kit kihasználni.
2014. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ad(hat)na neked még 1 esélyt! Egy sorstárs...
2014. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!