Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket ez nem riasztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket ez nem riasztana vissza? Mit gondolnatok?

Figyelt kérdés
Osszejosztok egy csajjal, majd par honap utan mar mentek egymashoz(esetleg ott is alusztok). Ahogy beleptek a baratnotok szobajaba, megpillantotok egy asztal, tele sminkcuccal, testapoloval, parfummel...
2014. febr. 1. 13:12
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
:D
2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De
2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aztán meglátom a fürdőszobát és sírva futok haza.
2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pasik azért hozzáedződnek az ilyenekhez. :) Persze attól függ mekkora asztalról beszélünk. Ha ilyen konyhaasztal méretű ami tele van sminkcuccokkal akkor biztos elkerekedne a szemem. :)
2014. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos illatszerben dolgozik es bugazza az arut :)
2014. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát figyi nekem 2 nővérem van akik akkor voltak tinik amikor én kb kisiskolás szóval én már akkor megszoktam hogy egy csajnál ez várható, és nem egy olyan haverom van akinek a nagyobbik vagy a kisebbik lánytestvérénél szintén hasonló látvány fogadott, sőt még annál a csajnál is láttam egy egész karton sminkcuccot akiből ezt a legkevésbé sem néztem volna ki.
2014. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En azon lepodnek meg fiu letemre, ha ilyenkor azt mondana a lany, hogy nyugodtan sminkeld ki magad cicus :)))
2014. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze aztán kötözős szex, én meg nem bírnék szabadulni és kisminkelne :D
2014. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És a srác a végére így nézne ki :D


[link]

2014. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mar nem tini!
2014. febr. 1. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!