Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodom a gondolattól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom a gondolattól, hogy lenyeljem a párom spermáját?

Figyelt kérdés

Rendszeresen orálozunk a barátommal, imádom adni és kapni is, viszont a spermát nem tudnám elviselni a számban. Soha nem utalt rà a barátom, hogy szeretne a számba élvezni, mindig szól, ha érzi, hogy orgazmusa lesz. Ilyenkor ha van, zsepit tartok oda, ha nincs, akkor simán a kezemet.

De szeretném egyszer "szájjal végigvinni a menetet", legyőzhetwm valahogy az undorom a sperma iránt? Leginkább az állaga zavar, egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni a takonytòl. :S


2014. jan. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne. Mert nalam azt jelentene, hogy a parom elfogad, mint ferfit. De nem kaptam még meg.
2014. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én erre csak azt tudom mondani, hogy ne arra fókuszálj. Szóval a nyalással nincs semmi problémám, csinálom mert a nők szeretik de jópárszor volt már kellemetlen íz érzetem közben (trolloknak mondom nem azért mert nem tisztálkodott a lány, fürdés után is olyan volt) és hát ha csak arra fókuszálok akkor nem csináltam volna. De mivel relatíve nem hosszú időről van szó nem arra kell koncentrálni és "átvészelni".

Szóval te is inkább arra fókuszálj, hogy milyen örömet okozol a párodnak, aztán a végén azt a rövid idős fura érzést meg kibírja az ember :) 23/F

2014. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háááát nem lesz egyszerű.

A legfontosabb része már megvan, tehát TE akarod végigcsinálni, a szándék megvan.

Először is az "éles" akció előtt édesitse meg, hoyg az ize édes legyen, ez sokatsegithet az elfogadásban. Erre gyümölcslevek (pl: ananász), cukros üditők (én a márkára esküszöm :D ), cukorborsó, csoki alkalmas a leginkább. Előtte két nappal a mennyiség termelés idején kell bevinni ;)


De ez előtt gyakorolhatsz műspermával. Az állaga, és az ize is hasonlitani fog az igazihoz. (persze nem lesz ugyanaz, de gyakorolni jó)

Egy tojás fehérjét (sárgája nem) összekeverve 1-2 evőkanál tejjel.

NEhezen keveredik, szóval addig kell zutyulni amig láthatóan nem hasonlit az igazihoz+fél késhegynyi só, és ennél kevesebb cukor.


Amit kapsz, azon mrá lehet gyakorolni az undor lekűzdését, teljesen kockázat mentesen. Főleg azért jó, mert igy szabadon tényleg kötöttség nélkül bepróbálhatod anélkül, hogy az esetleges undor a párodnak rosszul esne.


Remélhetőelg ha ezt jól el tudod fogadni, és találalkozol az ő édes spermájával, már sokkal jobban fog menni.


Technikailag: Amikor szól, hogy jön neki, a nyelved közepéig engedd be a makkot, ahogy spriccel, és gyűlik a szádban nyelj rá. Ekkor minimálisan fogod érezni az izt, és az állagot. (Arra figyelj, hogy ne a torkodra menjen rögtön, tehát a garatodat zárd le :) )

2014. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor legközelebb, ha a kezembe megy a sperma és kimegyek lemosni, azt hiszem, megkóstolom. Így ha ökkendeznék tőle, nem làtja és nem esik neki rosszul. :)
2014. jan. 24. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleinte én is így voltam vele.Én azt tapasztalatam hogy minél bővebb nyállal szopod le annál inkább nem érzed a spermát. Nekem bevált.Próbáld ki te is
2014. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 24. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszer volt a szamba,de engem is elkapota hanyinger,undorodom tole!
2014. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!