Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden tini lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden tini lány négert magának manapság? Csak én undorodom a négerektől?

Figyelt kérdés
Ráaádusl olyan dolgokat olvastam a kultúrájukból, hogy nem is fogom sosem megérteni, hogy ki tudna ezek utána egy néger fickóhoz vonzódni. Ilyen barbár népségtől nem kéne gyerek nekem az biztos.
2013. júl. 2. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
bárki, aki nem olyan korlátolt, mint te.
2013. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? :)
2013. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is undorító, szolis fa.szi sem kéne.
2013. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
komolyan nem tűnt még fel hogy egy csalódott nemnormális vadmarha írja ki az összes négeres kérdést akinek lenyúlta a nőjét egy néger csávó.. vagy azt választotta helyette ... ?
2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a szolis meg a néger mióta ugyanaz? a négereknek eleve ilyen a bőrük.. omg..
2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert helyesek *.* Szimpatikusak az arcvonásai. És nagyon szép a feketebőrük <3 Én is feketebőrű pasit szeretnék :)
2013. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem akar minden tini lány négert. De aki akar, annak engedtessék már meg, hogy akarjon. Aki meg undorodik tőlük, abba se kell beleugatni senkinek. Hagyja már szépen mindenki békén egymást, nem lesz neked attól rosszabb, ha születik két félvér gyerek...
2013. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"aki akar, annak engedtessék meg, hogy akarjon"

"nem lesz neked attól rosszabb, hogy születik két félvér gyerek"


Azért nem teljesen így van.


A természet nagyon jól szabályozza magát, 1 férfire 1 (vagy pontosan talán 0,99) nő jut.

A négereknél ez az arány másmilyen (sokkal több férfi jön közülük ide és keres párt), és nem azért, mert náluk a természet máshogy dolgozna a természet, hanem azért, mert a kultúrájukból kifolyólag másképp bánnak a nőkkel, akik ebbe belehalnak vagy megundorodnak a férfiaktól.


A négerek miatt hirtelen egy férfira 1-nél jóval kevesebb nő jut. És ennek az a vége, hogy valaki egyedül marad.

2013. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Persze, minden néger veri az asszonyt... -.-

Egyébként a kultúrájukról annyit, hogy nem lehet egységes néger kultúráról beszélni! Az afroamerikaiak kultúrája például szerinted mennyire hasonlít a törzsi kultúrára? Nem csak két földrész, de két afrikai tájegység között is óriási különbségek vannak, pl. gyökeresen már vallás, stb.! Attól, hogy te olvastál valamit valahol (valamilyen "nagyon" biztos forrásból), még nem kell leírni az egész fajt... Nem azt mondom, hogy nekem kellene néger pasi, mert nem. De ha egy fehér nő boldog egy fekete pasival (ami lehetséges, bármennyire is hihetetlen), attól neked mi bajod lesz?

2013. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nem minden néger veri az asszonyt, mint ahogy az is, hogy nincs egységes néger kultúra, de azért az mégis elgondolkodtató, hogy csak az afrikai országokban (de azok közül nagyon sokban) van egy ott születő kislánynak nagyobb esélye a felnövése előtt nemi erőszak áldozatává válni, mint megtanulni írni-olvasni.


Próbáltam elmagyarázni az előbb is, most egy kicsit tudományosabb leszek, de szerintem hiába.

Ahhoz, hogy egy társadalom boldog legyen, szükséges de nem elégséges feltétel, hogy a nemek aránya sztöchiometrikus legyen (ha nem tudod a kémiát, akkor nem fogod érteni). A fehéreknél ez nagyon jó közelítéssel megvan, a négerek nagyon messze vannak tőle. Ha a két csoportot összekeverjük, mi is eltávolodunk ettől az optimumtól.

2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!