Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön az a tévhit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön az a tévhit, hogy a nőknek csak a kigyúrt férfiak vagy éppen a "pávák" kellenek?

Figyelt kérdés
Ami ráadásul két véglet...
2014. jan. 17. 00:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10. Ennél már csak az a jobb, amikor nem bírja felfogni, hogy van, hogy egyszerűen nem jön be a nőnek, és van olyan beképzelt, hogy azt higgye, hogy akkor tuti a nővel van a baj (mikor ált. csak nem passzolnak össze)... és akkor még véletlenül sem magába nézne, hanem a külsőségeket nézi. "Ha én nem kellek neki, akkor tuti a kigyúrt bunkókat kedveli, mert hát én kedves vagyok meg nem kigyúrt... muszáj, hogy így legyen".

Van pl. egy tanárom egyetemen, alacsony, köpcös, kopasz, rohadt nagy az orra, foghíjas is. De közben olyan dumája van, hogy 100 nőből 50-et biztos úgy kidumálna a bugyijából, hogy nem is az a célja :D. A legtöbb pasi úgy gondolja, hogy a nő örüljön neki, ha nem bunkózik, nem iszik meg nem játékgépezik, aztán csodálkozik, ha nincs sikere. Van, aki szerencsés, és jóképű vagy gazdag, de ezen kívül mással is lehet hódítani - kiemelkedő figyelmességgel, kiemelkedő humorral (és kinél milyen humorral, az sem mindegy), kiemelkedő intelligenciával, érdekes hobbival stb. is lehetne... és azok a pasik úgyis találnak párt, akik ilyen téren nyújtanak vmi pluszt.


Én sem vonzódom sem a cicafiúkhoz, sem a kigyúrtakhoz, sem a bunkókhoz (az más kérdés, hogy sokan már arra is azt mondják, hogy bunkó, aki nem egy nyámnyila senki, hanem képes kiállni a jogaiért és megvédeni magát - ilyen szempontból nekem szükségem van egy domináns férfira, aki mellett biztonságban érzem magam). És tökéletes párkapcsolatban élek. A párom nem gazdag, nem címlapmodell, nincs kocsija... de közben olyan műveltsége van, hogy lehidalok, isteni a humora, figyelmes és törődő és van életcélja, hobbija, lehet mellette élvezni az életet...


(az meg másik kérdés, hogy az adott panaszkodó srác hol keresgél... legtöbbször a helyi diszkóban tántorgó tyúkok meg a fullextrás díszr..ancok - mert hát neki kijárna az is - nem éppen arról híresek, hogy mennyire mély érzésűek és nem felületesek...)

2014. jan. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" legtöbbször a helyi diszkóban tántorgó tyúkok meg a fullextrás díszr..ancok - mert hát neki kijárna az is - nem éppen arról híresek, hogy mennyire mély érzésűek és nem felületesek...)"


Talán próbálkoztál náluk és nem jöttél be nekik és érvényesült az, amit az első mondatodban leírtál?

2014. jan. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden lany Megjegyezte h azert ez a test eleg "ahhw". De komolyan, az összes akivel találkoztam. Ez kb arra jo, hogy tobbszor akarnak hozzad érni. De szingli vagyok ;)
2014. jan. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azok a férfiak terjesztik, akik a saját "rondaságukra" fogják, hogy nincs nőjük, és a nőket hibáztatják mindenért, csak hogy a felelősség lehető legkisebb szeletével se kelljen megbirkózniuk.
2014. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert ez így van és pont!
2014. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!